Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnaptól kemény diéta. Mit...

Holnaptól kemény diéta. Mit javasoltok? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

holnaptól vagy hétfőtől szeretnék diétázni a barátnőmmel.

írnátok nekem konkrét étrendeket, lehet villámdiéta, orvosi diéta, és hasonlók, csak olyan legyen, ami nektek bevált! köszönöm.


(nem nagy túlsúlyra, kb 5-6 kg!) fontos lenne.


2011. ápr. 28. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

háromórás diéta. semmi extra, heti 1-2 kg fogyás mégis 100%, és itt egy csomó embernek bevált+nekem is.

3 óránként eszel, reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna vacsora, sokszor kis adagokat

fehér kenyér, sós rágcsálnivalók, édességek, cukor, cukros üdítőket nem szabad!!

+ naponta 1-2 óra mozgás. (futás a legjobb)

2011. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"3 órás diéta"

Ezt hívják jobb helyeken egészséges táplálkozásnak. A lényeg, hogy egy életen át kell csinálni.

2011. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
első vagyok, igen, ez az egészséges fogyás alapköve, csak ha az egészséges életmóddal jövök, azt mondod h menjek a francba te valami extra diétát akarsz. háromórás diéta-speckó név, és még a diéta név is benne van..;D
2011. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

és ezen kívül ?


igazából úgy vagyok vele hogy mindig ha többször eszek csak éhesebb vagyok és ennék egész nap!:D


szóval nekem valami olyan lenne jó, ami mondjuk 3xi evés és konkrét, nem túl drasztikus étrend és kb 2 hetes,1 hónapos attól függ milyen!

2011. ápr. 28. 17:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Én egy 1,5 kezdtem, de már családom szerint látszik az eredmény, 2 centi lement csípőből (amúgy 165/69 vagyok).

Csak délelőtt eszek szénhidrátot (és csak tk lisztet), nincs fehér liszt és cukor. Bár most suli van, úgyhogy ma például fél négykor ettem meg az "ebédem", barna rizst szójapörivel, viszont utána már általában nem eszem semmit, csak edzés után iszok egy adag fehérjeitalt.

Ha épp nincs állatian fájdalmas izomlázam, akkor naponta letekerek/futok (vagy mindkettő) 30-40 percet, aztán megcsinálok a Rubint Réka napi 20 perc DVD-jéről 3 részt a 4-ből (felsőtest, comb, csípő-popsi, has), ha sok időm van, esetleg a 4.-et is. Hát, hatásos:D

2011. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*1,5 hete
2011. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én ugy adtam le 5kg hogy leszoktam az üditőkről,kenyeret csak reggel,akkor is 1szelet,ha olyan az ebéd hogy "kenyérigényes"akkor 1kis szeletet beosztottam hozzá.Hogy a napi édességhiányomat csillapitsam,csak délelőtt letudtam egy kis csokival cukorkával,délután csak yoghurt.3-4körül "vacsiztam"utána már semmi max 1gyümölcs..és nem éheztem,megszoktam igy..jah és sok folyadék,és mozogni nem mozogtam mellette..kb3hét alatt ment le az 5kg
2011. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kérdező, nem vagy te annyira különleges, hogy neked más lenne jó! Csak te mást AKARSZ! El kéne dönteni, hogy csinálod-e azt amit kell, vagy kifogásokat keresel!?


Megkérdezed, hogy kiugranál a repülőből, de nem akarsz meghalni, mondanám, hogy ejtőernyő.

Te meg erre mondanád, hogy "Jaj de hát az kényelmetlen, meg meg is ránt, és hát fúj a szél is... nekem valami olyan kéne, hogy repülőszőnyeg!"


Ja, csak repülőszőnyeg nincs!


Értsd meg, hogy napi 5-6 kis étkezés kell, különben nem pörög az anyagcseréd, és nem fogsz lefogyni. 5-6 részre lehet elosztani normálisan azt a fehérje és szénhidrát mennyiséget, amit meg kell enned egy nap. Ha 3 részre osztod, akkor sokat kéne enni egyszerre, az meg nem jó.


Ez nem úgy működik, hogy te így, meg úgy akarod... Én meg munka nélkül szeretnék pénzt keresni...

2011. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De pl tegyük fel holnaptól elkezdem a 3 órás diétát!


akkor miket egyek 3 óránként?? mindig harapjak 1et?


vagy pl reggel egyek a 1 piritós 3 óra mulva joghurt 3 óra múlva 1 piritós 3 óra múlva 1 alma 3 óra múlva 2 tojás.


vagy hogyan? kérlek ha már ilyen profi vagy ebben hogy oltogatsz akkor mondj pár tippet hogy miket egyek mikor és mennyit!:D


főzni sajnos nem tudok és nincs i főzzön rám! szóval max valami egyszerűeket mint mondjuk virsli tojás ilyeneket lehet?

2011. ápr. 28. 18:02
 10/12 A kérdező kommentje:
erről mi a véleményetek?
2011. ápr. 28. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!