Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ti mit szoktatok enni szénhidr...

Ti mit szoktatok enni szénhidrátnapon? Tésztán és pizzán kivűl?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Én szénhidrát nap helyett most széndioxid napot tartottam.
2012. márc. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

tésztát és pizzát nem. Mert azt nem szeretem.

Kenyeret, krumplit

2012. márc. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Te is azt a hülye szétválasztó diétát csinálod?

Szerintem eszméletlen nagy baromság.4 naponta van egy nap, amikor normális mennyiségű fehérjét lehet enni, meg a délelőtti gyümölcsevés sem egészséges. Épp, hogy úgy kéne diétázni, hogy minden nap be kéne vinni sok fehérjét, és a szénhidrátra meg a keményítőre is minden nap szüksége van a szervezetnek.Délelőtt lehet enni szénhidrátot, kell is, én zabpelyhet szoktam enni, ebédre pedig kell enni fehérjét, de egy kevés szénhidrátot is lehet, vacsorára is fehérjét kell bevinni, meg egy nap többször kell enni, nem 3-szor.A szétválasztó diéta az egyik legegészségtelenebb diéták közé tartozik, úgyhogy szerintem hagyd abba..

2012. márc. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Ami normális szénhidrát lenne azt eszik keményítő napon, és kitaláltak egy szénhidrát napot, amin csak olyan magas cukor és zsír tartalmú dolgokat fogyasztanak amitől híznak, a gyümölcsnap is egy kész büntetés a szervezetnek.

Nade akinek annyi esze van hogy nem furcsa neki hogy pizzával diétázik annak hajrá. Egyél tortát meg sütit, aszerint az agyhalott szerint aki a 90napost kitalálta az is szénhidrát.

2012. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Még nem kezdtem el csak érdeklődtem de elég sok ellenzője van úgyhogy....
2012. márc. 12. 13:21
 6/11 anonim válasza:
83%
Én már jó ideje csinálom, majdnem 30 kilót fogytam, és makkegészséges vagyok..
2012. márc. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
34%

Szerintem is hülyeség, egy hülye a sok divatdiéta közül.

Fogyni úgy lehet és utána a súlyt megtartani, ha életmódot változtatunk. Hozzáadott cukros dolgok elhagyása, teljes kiőrlésű pékáruk, barnarizs, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség, napi 5x-i étkezés, ez a minimum.

Az összes ilyen divatdiétával lehet, hogy fogysz, de ha utána visszatérsz a normál táplálkozásra, több jön vissza.

2012. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is bejött én 17 kilót fogytam annó. De mellette persze sportoltam csomót. hja, és a 17 kiló nem 90 nap alatt ment le, csak ezt a fajta "kajafigyelést", szétválasztást követtem. Szénhidrátnapon igen, a pizza is jó, illetve mindenféle tészta vagy nokedli, s ezen a napon igen, kényeztettem magam egy kis sütivel is. Ezért is tetszett, mert nem kell megvonni mindent magunktól. Csak figyelni kell, hogy melyik nap mit eszünk. Nem olyan gáz!!
2012. márc. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Johnydio válasza:
I-es típusú cukorbeteg ként napi cca 24 órát foglalkozom a diétával, ezért a feleségem sokszor fordul hozzám fogyis receptért, vagy hasonló varázsfogyókúra véleményezésért. Az egészséges étrend: Napi energiaszükséglet 50%-a jó minőségű szénhidrát, 25-30% fehérje, és 20-25% zsír kell hogy legyen. Fogyni szeretnél, akkor negatív calória bevitellel kell élned. Pl.: irodában ülőmunkát végze, nem sportolsz, fizikai terhelésed kevés, akkor 1000-1500 kcal az energiaszükségleted. 2-300 kcal-val kevesebbet kell egyél az előbb említett összeállításban, és fogyni fogysz. Vagy egyél ugyan annyit, csak növeld a fizikai terhelést pl sporttal. Ez fizika. Egy nehéz fizikai munkát végző ember napi energiaszükséglete cca 5-5500 kcal. Arra illik vigyázni, hogy 800 kcal bevitel alatt hölgyeknél jelentősen csökken a libidó, és az agyunk csak szénhidrátokat tud hasznosítani! Irány a patika calória táblázatért, és utána lehet kezdeni a sportot. Jó egészséget! Üdv: Dio
2012. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
11%
Talán egy helyesírási szótárt elfogyaszthatnál, az segíthet. :)
2012. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!