Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leakarok fogyni de hogyan?

Leakarok fogyni de hogyan?

Figyelt kérdés
Le akarok fogyni de nem tudom hogy kezdjek hozzá csomó diétát láttam de nem tudom melyik használ és mit egyek mit ne. akinek tapasztalata van fogyásba az írja le hogy mit evett mennyit mozgott mennyi fogyott mennyi idő alatt meg hasonló dolgok. előre is köszönöm!:)
2012. febr. 9. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kalória számolás, heti 3-szor torna otthon és lehetőleg minden nap séta= 5 hét alatt -6,4 kg.
2012. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak tapapsztalatot tudok írni, nem vagyok nagy fogyókúra guru. Előre bocsájtom, 2 kisgyerekkel vagyok itthon, így nem könnyű. De. másfél hete átálltam norbi update-re, és csak 1-es kódolású dolgokat eszem. Igyekszem kb 3 óránként enni és napi 5-6 szor keveset. (terhesség alatt terhességi cukor miatt szénhidrát mentes diétán voltam, így e téren kicsit könnyebb a visszaállás). Csak a gyerekek mellett néha elfelejtek enni...

Szóval. Amit én megveszek az update pékségben, az a túrórudi, joghurt, egy tábla csoki ha nem bírnám (amúgy is csak 1-2 kockát eszem ha rám tör) és kenyér. Néha valami ropogtatnivaló, de abból sem eszek sokat egy étkezés után. Ezekben az a jó, hogy mivel az inzulin szintet nem növeli ami nagyban befolyásolja a zsír lerakódását.... egészséges. A többit pedig figyelem a táblázatban. (sajt-tojás-felvágott-hús... ezek mehetnek).

Én a kalóriát nem számolom, nem is lenne rá időm sem energiám.

Napi 20-40 perc között mozgok (evezőgép+torna vagy rubint réka torna -20 percesek). Ezt akkor tudom ha alszanak, vagy legalább az egyik alszik.


Másfél hét után másfél kilóval vagyok kevesebb (és most fog megjönni a menzi!), és a hasamon/alakomon már most látom a változásokat! 2 gyerek után leginkább én hasra tornázok, de újra látom körvonalazódni az izmokat. Nem voltam úgy dagi, 164 és 61 kiló de a terhesség előtt még 1-2 évvel 52-54 voltam, és arra szeretnék visszafogyni.


Nekem ez a módszer bevált, nem kell sanyargatnom magam, ha édesség kell, azt is lehet, csak nem mindegy milyet. Ez inkább életmód, mint fogyókúra.


Mielőbbi soványodást kívánok! :D

2012. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tehát megvan a 2 írásból a lényeg?

mindketten kevesebbet ettek, rendszeresen ettek.


most az más kérdés, hogy update 1 kakaós csigával nem kéne fogyni, mert van olyan hogy tápanyag igény, és ezt nehéz akármivel fedezni, de ez egy más téma, a norbi mögött már egy cég áll, termékekkel amiket el kell adni.


DE! a lényeg, hogy kevesebbet eszel, lehetőleg megtanulod mi az étel (húsok, zöldségek, zab, rizs, tk kenyér, gyümölcsök, olajos magvak) és ilyeneket eszel, nem feldolgozott sz.arokat. és mértékkel eszel belőlük, de rendszeresen.

Accz.

2012. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!