Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha leakarok fogyni akkor 6...

Ha leakarok fogyni akkor 6 után semmit se szabad ennem?

Figyelt kérdés
Úgy értem gyümölcsöt se?
2011. jún. 2. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Ez a hat után nem evés elég hülyeség... lefogysz tőle, de visszajön, amint újra enni fogsz. odafigyelés és sport, de inkább a sport rovatba írj, mert itt vannak elég "elszánt" válaszolók, akik nem épp egészséges információval bombázzák a kérdezőt.
2011. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, ha lefogyás után se fogsz este zabapartikat tartani.
2011. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
nem hülyeség, zöldséget gyümölcsöt lehet, de mást ne nagyon, gigaz hogy szajkózzák h egészségtelen de nem az, és mindenki ettől fgyott le.
2011. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ennek a hatután nem evésnek az a lényege h alvás közben lelassul az emésztésed szoval lefekvés előtt 3-4 orával ne egyél olyat ami megterhel. ha te éjfélkor fekszel akkor 8kor egyél nyugottan hameg 8kor akkor 4-5 fele már ne nagyon. mert nem lesz időd megemészteni és akkor rakodik le
2011. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem bejött, hogy nem vacsorázok. Én délután négy körül eszek utoljára, de én 20-21 óra körül lefekszem aludni. (hajnali 3 kor kelek, így talán érthető)


Már elég sokat fogytam pusztán azzal, hogy elhagytam a vacsorát. (vagyis ez a négy órási étkezés nekem az utolsó, se ebédnek, se vacsinak nem nevezném :P)

2011. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fehérjét ehetsz nyugodtan,pl sovány tejterméket(natúr joghurt,mozzarella,túró) felvágottat,zöldségeket,salátát tehát vmi könnyűt.könyörgöm,mi a fenének kéne éhezni?
2011. jún. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor fekszel le, lefekvés előtt 2 órával már nem érdemes enni mert akkor már lerakódik minden. Ha 8-9 körül alszol akkor azt mondanám oké, de szerintem kevesen vannak akik korán fekszenek le. Most gondolj bele, elalszol 6-kor, és nem tudom mikor kelsz de tegyük fel 6-7 körül, akkor már az is kapásból 12 óra, és szerintem nap közben se úgy csinálod hogy eszel délelőtt 10-kor, és akkor ma már szinte semmit, este 8kor meg akkor már nem szabad? :)

Egyél nyugodtan, de könnyebb ételeket.

2011. jún. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha valaki ezt betartaná mennyi idő alatt menne le 1 kg?
2011. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!