Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leakarok már fogyni! Mit...

Leakarok már fogyni! Mit tegyek? SOS!

Figyelt kérdés
Elhatároztam magam hogy lefogyok.Már vagy ezer meg egy diétát kipróbáltam.mindent.És mindig visszaszedtem De most úgy döntöttem összeírom minden vasárnap hogy a következő héten miket ehetek,összeadom a kalóriákat és úgy választom ki a megfelelő kaját.Viszont a sportolás nem az én műfajom.Egyszerűen utálom.Már próbáltam eljárni futni,aerobic-ozni kézilabda meg minden,de ezeket egy társsal csináltam.De mostmár senki nem akar eljönni velem sportolni egyedül meg nem fogok.Letudok így egyáltalán fogyni valaha is?
2010. nov. 7. 13:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul érzem magam mikor egyedül sportolok.Úgy érzem mindenki engem néz,és rajtam nevet:/
2010. nov. 7. 13:41
 2/13 anonim ***** válasza:
Le lehet fogyni sport nélkül is, de utána lógni fog a bőröd. Baromira nem fog tetszeni, szóval azt ajánlom, vedd rá magad a sportra. Ezek csak ócska kifogások.
2010. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

SOS! SOS! És akkor mi van, ha mindenki téged néz? Majd amikor kigyúrt állat leszel lefejeled őket! SOS! Amúgy nem tudom mi ennyire sürgős, ha már eddig kibírtad kövéren akkor miért pont most SOSolsz itt?

Igenis szánd rá magad az egyedüli sportolásra, akkor legalább nem fognak visszafogni + te sem fogsz senki visszafogni. Egyedül a legtisztább, akkor pont annyit csinálsz amennyi tőled kitelik, se többet se kevesebbet.

Természetesen neked is elmondom: a kaján múlik minden!

2010. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mit tegyél? határozd el magad végre, ne másokra hallgatva, mert addig mindig lesz vmi ami visszahúz, döntsd el és csináld meg, szánj rá bőven időt, hiszen a túlsúlyod sem egyik hétről a másikra ugrott rád, hónapokban gondolkodj és ne add fel, tapasztalatból beszélek, én 2 éve határoztam el magam és el is értem, amit akartam, a mai napig egyedül megyek futni, így nincs senki szerencsére akihez igazodnom kell
2010. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak itthon valahogy könnyebb elképzelni ahogy ott futom egyedül a köröket.Viszont mikor kiérek akkor iszonyatosan elszégyenlem magam.Azért szeretek társal futni mert akkor nem figyelnek meg.De majd kitalálok valamilyen sportot amit nem kell a szabadban űzni.
2010. nov. 7. 13:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze.Majd kitalálok. Majd jövő héten elkezdem a fogyókúrát. Majd holnap nem eszek ennyit. Így soha nem fogsz lefogyni. Reménytelen eset vagy, sajnálom.
2010. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mit érdekel, hogy néznek? túl nagy a túlsúlyod és azért? vagy miért? Ha 15 kg felett van a túlsúlyod az ideális súlytól, inkább előbb a kajálásodat tedd rendbe, nagy túlsúllyal nem jó futni, megterheli az izületeket. DE ha már egyszer elindultál, akkor ne hagyd abba. Ja és lehet ám este is elmenni futni, nem kell ahhoz terem vagy pálya, csak menj ki az utcára és fuss egy háztömbkört, most már korán sötétedik, este 6 körül a kutya se fog figyelni és fél órát elkocogsz a saját egészséged érdekében, a többiekkel ne foglalkozz
2010. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Írd ki, merrefelé szoktál futni, hátha van itt valaki, aki ugyanott, így mehetnétek együtt. De szokj szerintem is hozzá, h egyedül mész, és akkor,amikor neked jó, nem kell alkalmazkodni. A futótárs is jórészt kifogás, h ha ő lemondja, én se megyek, stb stb.

Én nem szimpla 15 kgtól szabadultam meg,hanem 40től, és tudom h sz@r egyedül elkezdeni, de szánd rá magad. Eleinte énis kerestem a kifogást, hogy ha X nem jön,én sem megyek, de rájöttem hogy csak visszahúz. Így mindig mentem, amikor volt társaság, örültem, ha nem, akkor is végigcsináltam. Tégy így te is, és ne gyártsd a kifogásokat.

2010. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
10 kg van rajtam 163 cm vagyok és 68 kg 14/L
2010. nov. 7. 14:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha 14L vagy nem csoda hogy nem szeretsz egyedul futni!;) én azt ajànlom hogy NEHOGY ESTE FUSS A SOTETBEN EGYEDUL!!!! Inkàbb kérd meg a szuleidet hogy irassanak be uszni. Ott csoportosan vagytok és baràtokat is szerezhetsz.
2010. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!