Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Csütörtökön lenne gyümölcsnapo...

Csütörtökön lenne gyümölcsnapom de aznap kisérettségizem. Baj ha a gymölcsnapot áttolom 1 nappa? Valamint szénhidrátnapon ehetek kakaos csigát vagy pizzás csigát?

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Szénhidrátnap? Ez egy hízókúra?
2012. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

szerintem sem jó ez a diéta,nem lehet azt,hogy egyik nap kakaóscsigát eszel a másik nap egy szem almán vagy és éhenhalsz.


de amúgy nem lesz bajod attól ha áttolod egy nappal,de inkább egészségesen egyél és ne ilyen hülye diétákon élj.

2012. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok híve a 90 naposnak, de nem ez volt a kérdésed. Utána néztem, nem lehet sem felcserélni, sem kihagyni napokat. Tehát ha ragaszkodsz a diétádhoz, akkor egyél aznap reggel és délelőtt magas kalóriatartalmú gyümölcsöket, pl. banánt. A banán azért is jó választás, mert alacsony a glikémiás indexe, nem dobja meg a vércukrodat, viszont laktat. Sok sikert.
2012. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig eszedbe ne jusson a vizsgádat kockáztatni azzal, hogy neked aznap csak gyümölcsöt szabad enned. Óriási butaság lenne emiatt rosszabb jegyet kapnod, mert épp éhen halsz meg gyenge vagy az éhségtől.

Mindenki, aki tanult már sokat (mondjuk egy komolyanbb(!) egyetemen), az tudja, hogy a vizsgák környékén diétázni szinte lehetetlenség, így pedig teljesen biztosan az.


Én a helyedben ezt a fajta diétát amúgy is átgondolnám, én személy szerint ennek semmi értelmét nem látom. De, ha neked ez a jó, akkor persze csináld nyugodtan, de a tanulmányaidat ne veszélyeztesd emiatt!

2012. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A banánnak pont magas a GI-je.
2012. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A banánnak közepes a GI-je (pontosan: 55). :P

Szerintem is inkább máskor diétázz. A tanulmányi eredményeid fontosabbak, mint az alakod. (Halkan megjegyzem, szerintem se jó a 90 napos.)

2012. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10 dkg-ban van 24 gramm szénhidrát, ennyi erővel egyen sütit.
2012. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Andizsuzsi ***** válasza:
90%

Egyetlen banán csak kétszer annyi szénhidrátot tartalmaz, mint egy átlagos narancs, tíz deka banánban még kétszer annyi kalória sincs, mint ugyanennyi szőlőben vagy éppenséggel cseresznyében, azonban háromszor annyi káliumot tartalmaz, mint egy átlagos alma, és tízszer annyi B6-vitamint, mint egy körte.


Mi mindenre jó még a banán?

•A banán segít a gondolkodásban, mivel fokozza a koncentrációt és javítja a memóriát.

•A glükóz és a vitaminok gyorsan a keringésedbe jutnak, és gyors energialöketet adnak a szervezetednek.

•A magnézium és a B-vitamin segítenek a stresszoldásban.

•A banán nagy mennyiségű lúgtöbblettel rendelkezik, így hozzájárul a szervezet savháztartásának egyensúlyban tartásához, a savasodás elkerüléséhez.

•A szédülés gyakran a B6-vitamin hiányának következménye. A banán erre a problémára is megoldást kínál.


Hamár mindenképpen a banánon lovagoltok. De a kérdésre is válaszolnátok?

2012. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nyugodtan hagyd ki, én mikor így voltam akkor pl fehérje nappal indította, és nem volt semmi.
2012. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja és igen ezeket lehet szénhidrát napon
2012. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!