Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A második fehérjenapon vagyok,...

A második fehérjenapon vagyok, de családi szülinapon ettem 1 szelet tortát. Kell tennem valamit emiatt? És víznapot tarthatok többször?

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne. :)

Mekkora gond, a a mai fehérjenapon ettem egy szelet tortát..? Nagyon jól tartom és keveset eszek, ma is csak fehérjét ettem, de rossz szemmel néztek rám a nagyi tortája miatt...gondoltam ennyi belefér. Hangsúlyozni tudom, ha holnap cxsak kevés párolt zöldséget eszem?

A másik kérdés az lenne, hogy lehet havi 1-nél több víznapot tartani? Pl. minden második vagy harmadik turnus után..

Köszi!


2012. máj. 19. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Baj hogy végig sem olvasom a kérdésed?


A 90 napos diéta egy AGYATLAN BAROMSÁG, felejtsd el, ne szégyelld, hogy ezt választottad, nem lehet mindenki diéta szakértő. A tested és az egészséged életében viszont örökre válj meg tőle, és művelödj a témában - body.builder.hu ALAPISMERETEK, például.

2012. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. A 90 napos diéta ÖKÖRSÉG. Mint ahogy az atkins is és a társai. A lényeg az hgoy ne egyél kalóriásat. Az alapismereteket olvasd el, tudj meg többet hgoy fogyhatnál le. De elmondom neked mit csinálj. Vegyél vissza a kalóriabeviteledből, ne egyél zsírosat, cukrosat, olajosat, fehér liszteset, stb . Olyat pedig végképp ne csinálj hogy nem eszel semmit, mert lelassul az anyagcseréd és az izmaid bomlanak el, a zsír meg ott marad. Egy nap 5ször egyél, ajánlom figyelmedbe a tojást, abonettet, puffasztott rizst, barnarizst, barnakenyeret, könnyű levest, halat, stb. Kalóriatáblázatot nézegesd, és állíts össze magadnak egy étrendet.
2012. máj. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! Mar valtottam, kerulom a lisztet, szenhidratot.
2012. júl. 6. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!