Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit szabad enni és mit nem...

Mit szabad enni és mit nem szabad enni a 90napos diéta egyes napjain?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Ahogy lejött tilos egészségesen és tápanyagdúsan étkezni
2012. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A reggeli minden nap ugyanaz: gyümölcs, gyümölcslé, a délelőtt folyamán is fogyasztható, ebéd előtt 1 órával azonban már nem.


1. nap: Fehérjenap

Főtt vagy sült hús, hal, tojás, sajt, valamint joghurt, kefir, túró (20 dkg összesen).

Ehhez bármilyen nyers salátát, korlátlan mennyiségben. 1 szelet kenyeret, tejet, sajtot.


2. nap: Keményítőnap

Bármilyen zöldségféle főzve vagy sütve, rizs. Ételízesítő, só, ketchup, főtt paradicsom, nyers saláta, 1 szelet kenyér.


3. nap: Szénhidrátnap

Főtt tészta vagy pizza, bármilyen sós sütemény (egy adag pizzának megfelelően). Ízesítésként paradicsomszósz vagy kevés zöldség. Egy kisebb szelet torta vagy 2-3 apró kalács, esetleg 3 gombóc fagyi, és 1 szelet étcsokoládé.


4. nap: gyümölcsnap. Csak gyümölcs.

2012. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Czene Marci válasza:
45%

Helló én végigcsináltam és nem voltam a diéta során soha éhes:D ami szerintem sokat számít.

Minden nap délig gyümölcs. Utánna a napi beosztást kell követni hús, krumpli, tészta, gyümölcs és én kéthetente tartottam egy víznapot gyümölcsnap után.Az hülyeség hogy semmit nem ehetsz amiben van energia. Én mindig annyit ettem amennyi jólesett de csak abból a tipusú kajából ami szabad volt. Én a 25 dekákat meg nem tom mi van még leírva nem tartottam be mert éhes maradtam annyitól:D, Nézz utánna vannak király receptek hozzá és tényleg nem arról szól hogy nem ehetsz hanem arról hogy szétkell választanod:D ha végigcsinálod még félév után is hiányozni fog az az étrend pedig a végére már nagyon utálni fogod:D

Mellesleg 19 kiló ment le persze változó és ne keseredj el ha az első hónapba megsem mozdul a súlyod ha betartod és nincs nasi a végére ugyan oda kerülsz:D sok sikert

2012. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne dőlj be a divat diétáknak! hogy csak az egyik nap ezt a másik nap azt..ezt csak azok teszik,aki egy ócska magazinba ezt olvasták.
2012. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen került az édességet és az egészségtelen szénhidrátokat. Egyél sok fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt. Néha 1-1 szelet kenyeret. Reggelizni mindenképp kell, a 90 napos diéta gyümölcs reggelije kikészíti a gyomrot. 90 napossal lefogytam 10 kg-ot, 15 jött vissza. 1 éve egyszerű egészséges táplálkozással lefogytam és azóta nem híztam vissza semmit. És azzal már 14 kg-ot fogytam le. Ez nem a diétáról szól főleg, hanem arról mekkora az akarat erőd és mennyi önuralmad van. Ha nincs önuralmad és agyban még nem dőlt el, hogy te vékony akarsz lenni akkor nem sok értelme van nekifogni. Amúgy, 90 naposba kétszer kezdtem bele, másodszorra már nem fogytam semennyit se, pedig betartottam.

Nézz neten kalóriatáblázatokat, menj el diabetikushoz. Ezek tudnak segíteni, ráadásul sok helyen a diabetikus ingyenes.

2012. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!