Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hatásos ez a fogyókúra?

Hatásos ez a fogyókúra?

Figyelt kérdés

Pl:

reggeli: kb 70 g tk. kenyér + 100 g csirkemellsonka + esetleg kis sajt, stb

10 órai: gyümölcs (kivéve banán, szőlő)

ebéd: csirkemell/hal + saláta/kevés rizs

uzsi: rántotta max 4 tojásból

vacsi: 250 g túró

És 5óra után nem eszek...

Chips,csoki,édesség,cukros dolgokat nem eszek,nem iszok...


2012. jún. 12. 19:29
 1/9 A kérdező kommentje:
+ Sportolok naponta 1-2 órát..:)
2012. jún. 12. 19:30
 2/9 anonim válasza:
jól hangzik. Kevés CH, sok fehérje és rost. Kicsit a zöldségek mennyiségét növelném (ne csak a salátában legyen)
2012. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
TÖKÉLETES:))
2012. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged...MEGFOGADOM..:)))
2012. jún. 12. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:

sztem ez meg kevés!

hosszutávon nem fogod birni.

rendszeres edzes mellett,lehet normalisan étkezni,csak mindeből keveset.

én ugy fogytam h mindent ettem,pl amit anyukam aznap fözött,csak keveset.csokit is,csak mértékkel.

2012. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És hatásos volt???? :)
2012. jún. 12. 20:01
 7/9 Duyu válasza:

Kezdésnek jó.

Viszont ami fontos, hogy ez nem fogyókúra, hanem már egy viszonylag normális étrend. Kisebb kiegészítésekkel ez beállítja a tested számára ideális súlyt.


Próbáld elosztani, hogy a reggeli minél közelebb legyen ébredéshez, a vacsi pedig minél közelebb a lefekvéshez. Ha 5 után nem eszel és 8-10 körül alszol csak el, azzal csak rákényszeríted a tested, hogy éjszaka tápanyag nélkül legyen. Ettől viszont hozzányúl a legkönnyebben elérhető fehérjéhez, az izmodhoz. Ezt nem akarod...

Ebédedbe Basmati rízst tegyél, abból ehetsz viszonylag többet is, mivel lassan felszívódó szénhidrát.

Uzsonnánál vigyázz, hogy a rántottába ne kerüljön tej.

Az esti túrót dobd fel egy kis kefírrel, pirospaprikával, mintha kőrözöttet készítenél csak ugye tejföl helyett kefír.

Az egész napi kajálást én is kiegészíteném zöldség hegyekkel, kivéve a 10 óraidat, mivel ott gyümölcsöt eszel. Gyümölcs pedig zöldséggel keverve nem jó!


Ha igazán jót akarsz, vacsidat még kiegészítheted vagy le is válthatod valamilyen jó minőségű fehérjeporra, amit vízzel keversz.


Törekedj a zsírszegény kajákra, és ha szénhidrátot viszel be, ami kötelező, akkor lassan felszívódó szénhidrát legyen. Pl.: zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér, basmati rízs, stb.

Zsírszegény kaják pl kefír, natúr joghurt, zsírszegény sajt, zsírszegény túró, csirkemell filé, pulykamell filé, tonhal, lazac.


Vannak nagyon jó táblázatok mind a hasznos szénhidrátokra mind a zsírszegény fehérjékre.


Ha van időd tornázni, futni vagy bringázni, sokat dobhatsz az eredményeiden. Viszont arra figyelj, hogy heti 1kg-nál ne fogyj többet, mert az már gyanús, hogy izomból is fogysz és nem csak zsírból.

Igyál sok vizet, nem baj ha napi 4 liter lemegy.


Csak ügyesen és kitartás!


Ha bármilyen további kérdésed van, szívesen válaszolok!


Horváth Szabolcs

szabolcs@ujholdvitalitasforras.hu

2012. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó és sok-sok kitartást
2012. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Rizzsel, kenyérrel nem lehet és disznó zsírt használj étolaj helyett és akkor ehetsz annyit amennyi beléd fér, pontosan az a lényeg, hogy sose legyél nagyon éhes hanem napi 5 étkezés nekem be jött 3 hónap alatt 18 kilót dobtam le így
2012. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!