Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 30 kg nyár alatt?

30 kg nyár alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok..


Azt a célt tűztem ki magam elé, hogy nyár végére megpróbálok leadni 30 kg-t a testsúlyomból... Most 103 vagyok, régen 83 voltam kb. Sokat fociztam, de aztán ellustultam..


Szerintetek diétával, és konditeremmel letudnék adni 30 kg-t augusztus végéig?


Arra gondoltam, hogy reggel 7-kor kelek, 1 óra biciklizés a konditeremig + néhány kör a városban erre-arra, ezután konditeremben futás a futógépen, és súlyzózás meg hátizom, stb... :) Ezután még egy kis bicikli, és az étrendem megváltoztatom. Hetente 5 alkalommal mennék kondiba, Hétfő, Kedd, Csütörtök, Péntek, Szombat.


Ősszel megcsináltam így, hogy 5 napot jártam hetente, de nem volt izomlázam, bírtam...


Szerintetek sikerülne?


Észrevételeket várok..



2012. jún. 18. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Akárhogy is számolom ez "csak" 20kg, és ha keményen edzel semmi sem lehetetlen, mivel a heti egészséges és tartós fogyás az körülbelül 1kg 10-15kg lazán sikerülhet ha mindenre odafigyelsz!

Hasonló cipőben járok én is, 185cm magasságomhoz 100-101kg párosul, pedig voltam 80 is.

2012. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krukki válasza:
Ez igen hatékony edzés lenne! Biztos, hogy sikerülni fog! :) Sok sikert! Szerintem a "+ néhány kör a városban erre-arra," hagyd ki! Napi 1-1.5 óra aerob edzéssel is sokat le tudsz adni! Kerüld este a szénhidrátot(kenyér, zsemle, tészta...stb.) Egyél fehér húst, halat. Nem rossz dolog, hogy például este 5 után nem eszel! De ezt egy hozzáértő ember jobban tudja.. Én csak tapasztalatból mondom!
2012. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Én 187 cm vagyok, és 103 kg. Annyira nem látszik meg rajtam a fölösleg, mivel egész jó testfelépítésem van... Széles vállak, magasság, stb... :) De a combomon és a felsőtestemen kezd meglátsznai a felesleg.. :/ Ez ellen szeretnék tenni.


Ja és eléggé eltökélt vagyok, mert régen vizilabdáztam, és emiatt hagytam abba(lustaság), de most újra elszeretném kezdeni és van egy lány akivel már 1 éve jóba vagyok csak így, a mostani testi adottságaimmal nem szeretnék kezdeményezni.. Szóval eltökéltség az van. :)


Arra gondoltam még, hogy este fekvőzök egy picit, na meg hasizom, stb... :) Remélem sikerül.


Hát igen, jobb lenne a szakemberekre bízni a válaszadást, de szeretném hallani a tapasztaltabbakat is, ezért kérdeztelek meg titeket. Köszönöm szépen a válaszokat, hálás vagyok!

2012. jún. 18. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
a konditeremben beszélj egy edzővel, mert a túlságosan megemelt pulzusszám viszont nem tesz jó.. augusztusig ha ezt a hónapot számoljuk és augusztus végét akkor az havi 10 kiló, azaz kb heti 2-3
2012. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sokat vállalsz. 30 kiló az rengeteg. A testsúlyod 30%-a! Én fokozatosan kezdeném.

Bár alap dolgokat nem tudunk. Hány éves vagy, milyen edzettségi állapotod van?

Ha most semmit sem edzel, akkor én előbb csak az étrenden változtatnék. Amint lemegy 5-7 kiló, utána jöhet a bringa, és 90 kg alatt a futás is.

2012. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próba szerencse. : )
2012. jún. 18. 21:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig -13 :))
2012. júl. 9. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!