Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magamat a nyár...

Hogyan tudnám magamat a nyár alatt formába hozni?

Figyelt kérdés

Szóval, arról lenne szó hogy nem igazán vagyok az alkatommal megelégedve és ez mindig is így volt. Elve egy kicsit erősebb alkatom van és ezzel mindig is kicsit kilógtam a többi lány közül és valószínűleg ezt formát apai ágról örököltem, csak apukámmal és bátyámmal ellentétben én nem nőttem 190 cm-re, szóval sok felesleg maradt rajtam. Per pillanat kb. 165 cm.-hez vagyok 67 kg, van hogy kevesebb, de az elmúlt pár évben mindig 62 és 67 között ingáztam. Arra lennék kíváncsi milyen sporttal, gyakorlattokkal tudnám magam formába hozni és honnan kéne leginkább fogynom. A jelenlegi állapotot demonstrálnám egy képpel:

[link]

Táplálkozás ügyileg szerintem nem kell változtatnom, mert már két éve paleolit diétát folytatunk itthon és nem is eszek túl sokat. Előre is köszönöm a segítséget. 18/L



2012. jún. 9. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
sok futással és biciklizéssel
2012. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a lényege ennek a paleolit diétának? Egyébként ha az rendben lenne, tuti nem néznél ki így, de nem vagyok tisztában vele mi az.
2012. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csokissüti002976 ***** válasza:
Nekem is ilyen alkatom volt 10 kgval ezelőtt. De full ilyen amúgy. :D Hát, kalóriaszámolgatás+sport.
2012. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a paeolit táplálkozás lényege, hogy egyáltalán nem eszel szénhidrátot. Ez azt jelenti, hogy nem eszel kenyeret, tésztát, sütit, meg cukrot. Ez már magában is sokat tud segíteni, ha betartod. Emellett járj el futni, sportolj, meg eddz otthon.
2012. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!