Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A diéta alatt (gyüminapon...

A diéta alatt (gyüminapon túl)ebédutánra mindig salátát ír. Annyira nem vagyok salátás ezért gyümölcsötb eszek. Ez jó vagy nem is lehetne?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 30. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert a gyümölcs gy.cukrot tartalmaz. Ne egyél salátát, egyél abból egy keveset, amit ebédre ettél, illetve amit vacsorára szánsz (ha nem szénhidrát nap) ha annyira éhes vagy. Jobb lenne ha ebédre ennél annyit, hogy kibírd vacsoráig. Igyál sok vizet, elveszi az éhséget és egyáltalán nem is kell majd enned ebéd és vacsora között.
2008. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ISTENEM 1. VÁLASZOLÓ!!! A gyümölcsben nem kristálycukor van az nem olyan cukor amivel kávét ízesítessz. legyern 1 nap hetente amikor pl egy almát vagy bármit beosztol 1 napra tudom nagyon fájdalmas dolog de akár másnap 1 kgval könnyebben kelsz fel sok sikert
2010. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!