Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Retek eheto minden nap (persze...

Retek eheto minden nap (persze a gyumolcsnapot kiveve)? Es pizzara tehetem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 22:08
 1/8 anonim válasza:
En eddig minden nap (kiveve gyumolcs nap) tettem a salataba.
2008. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Fogyókúrás pizza???

Mivel szoktad enni? Fogyókúrás szalonnával?

2008. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

:-D

Érdekes, én is ezen döbbentem le. Minek fogyózik, ha pizzát eszik? Szánalmas.

2008. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az utolso ket valaszt teljesen banalisnak talalom... ugyanis tesztanapon nem arrol volt szo, hogy pizzat is lehet enni??? Mindenhol errol irnak... vagy ti nem a 90 napos dietarol irtok... ha nem, akkor masik topikba a velemenyeket...
2008. máj. 12. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tökmindegy, hogy 90, vagy 354 napos diéta.

Pizza NEM diétás étel. Pont.

Tésztanapon is meg kell nézni mit eszel, ha fogyni is akarsz.

Teljes kiőrlésű, durumbúzás, tojás nélküli tésztákat válassz.

2008. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg kell védenem a kérdezőt.


Én 150 kilóról fogytam le 98-ra és tészta napokon rengeteg pizzát, tortillát, gírost ettem igaz nem zsirosat csak diétásat. A pizzára nyugodtan mehet retek, fehérrépa nyersen a kertből, fekete retek, nyerskrumpli, csemege ubi, de ha raksz rá sóskát vagy rukkolát az is jó még jobban fogysz mintha nem ettél volna semmit. Mondom én hatvan kilót fogytam és fornetti pizza fánk minden ment a diétában én azt mondom csak kitartás és szétválasztás kérdése az egész

2008. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszt. Es nagyon egyetertek, valoban szetvalasztas es kitartas kerdese az egesz. 25 kilot fogytam. Es az, hogy valakik, akik gondolom max 60 kilot nyomnak, lehetetlen valaszokat adnak, azzal csak elveszik a fogyokurazok kedvet... es raadasul olyan forumba irnak, hogy azt sem tudjak, mirol van szo... igy inkabb valoban jobb, ha nem kommentelnek... Koszonom a valaszt megegyszer...
2008. júl. 14. 14:31
 8/8 anonim válasza:
A pizzát szerintem is hagyd ki az étrendedből. Bár ha csak pizzát eszel (ami igen egészségtelen) akkor fogyhatsz, mert az egyoldalú táplálkozásnak ilyen hatása van (lásd pl fagyi-diéta). Én pl nagyon szeretem a pizzát, mindenről le tudok mondani, erről nem. Így hát állandóan azt ettem, de csak azt. Meg persze sok víz, mozgás.. Elég sok kg ment le.
2012. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!