Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan diéta kéne ami nem...

Olyan diéta kéne ami nem kerül sokba nem nagyon tehetem meg hogy ugy táplálkozzam ahogy sok diétát olvastam mit csináljak? Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

futás: futócipő ára + ingyen órák a környékeden

otthoni torna: youtube a barátod ingyen + áramszámla + tornacsuka

bringázás: ha van bringád, akkor már nem kell rá sokat költeni ;)

úszás: belépőjegy + fürdőruha ára

2011. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdező diétát kérdezett nem sportot...
2011. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb diéta az, ha ugyanazt eszed, mint eddig, csak az eddigi mennyiség felét-kétharmadát. Valamint ha eszel édességet, akkor arról lemondasz. Még spórolsz is vele :)

És mozgás - az otthoni torna a legegyszerűbb, de ha van bármilyen sporteszközöd, akkor használd! Bicikli, görkorcsolya, szabadstrandon úszás, mindegy, csak csináld!

2011. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"A kérdező diétát kérdezett nem sportot..." a kérdező azt kérdezte, hogy mit csináljon és hogy hogyan fogyjon le...
2011. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy adtam le már ebben az évben 11 kilót,hogy csak a felét-negyedét eszem annak mint régen,igaz,a cukros-édes dolgokat sem hagytam el,de abból is nagyon visszafogtam a mennyiséget,és így még egy csomó kajapénzem is megmarad minden hónapban.
2011. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!