Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lealltam a fogyasban! Mi a...

Lealltam a fogyasban! Mi a kovetkezo lepes?

Figyelt kérdés
kozel 10 hete csinalom ezt a dietat es nagyon szepen le is fogytam 10kg-ot. meg ugy 5kg-ot kellene leadni viszont az elmult 2-3 hetben semmi nem ment le. arra gondoltam, hogy abbahagyom most es egy honap mulva ujra kezdem. jo otlet???
2008. máj. 8. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

ROSSZ ötlet!

Ha akár egy evés erejéig leállsz - KETTŐ hét kell, hogy ismét zsírt kezdjél égetni!

Viszont azt megteheted, hogy áttérsz más diétára. Szerintem beszélj az orvosoddal.

2008. máj. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egy nap egyél úgy, ahogy akarsz, bűnözz és aztán folytasd a diétát, valószínűleg megindul újra a fogyás.Egy kis testedzés is sgít.
2008. máj. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

NEM JÓ ÖTLET!!!

Pont eről beszéltem, hogy már EGYETLEN komoly étkezés elegendő arra, hogy KETTŐ HÉTRE leálljon a zsírégetés! Még, ha fogysz is ezalatt pár kilót - az fehérje (izom) lesz és NEM zsír!

2008. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem igaz! A legkomolyabb versenysport diétában is vannak "csaló nap" -ok. Egyéntől függő, de az anyagcsere felpörgetése érdekében akár heti 1 nap is lehet ilyen, persze csak ésszel. A mozgás szintén anyagcsere fokozó hatású, ha eddig nem sportoltál itt az ideje.
2008. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"legkomolyabb versenysport diétában is vannak "csaló nap""


Na ez a nem igaz! Az ugyanis szénhidrát visszatöltés, nem "bűnöző" vagy "szétzabálom az agyam nap" és az messze nem ugyanaz. A szinhidrát visszatöltést heti egyszer csinálják, és a diétás ch mennyiség 3-szorosát viszik be. De nem süteményből meg hamburgerből, hanem ugyan olyan ch forrásból amit a diétában is fogyasztanak.

2010. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy "csaló" napon bármilyen szemetet meg lehet enni!

Nevezheted Te ch -visszatöltésnek, a lényeg ugyan az:

Az anyagcsere-sebesség lassulás kiküszöbölésére kell alkalmazni, nagyon alacsony vagy 0 szénhitráttartalmú diéták során.

Sajnos csak most vettem észre, hogy 90 napos diétához írt kérdés, így a válasz és minden, amit írtam tárgytalan, illetve csak normális diétára vonatkozik!

2010. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!