Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90/22 napon tartok. 77 kg-rólk...

90/22 napon tartok. 77 kg-rólk kezdtem. Kétségbeestem, és elszomordtam mert a fogyás eddig csak 3 kg. Én kevésnek tartom. . . Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2007. aug. 24. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne keseredj el, mindenkinek más a szervezete, és mindenkinél máskor indul be és más tembpóban halad a fogyás. Hetente - 1 kg szerintem nem rossz. Van aki gyorsabban fogy ennél, de például nekem is lassú az anyagcserém, a 22. napon kb ugyanott tartottam ahol most Te. Aztán hogy megnyugtassalak a későbbiekben mbegyorsult a folyamat és még leadtam 9 kg-t, tehát összesen 11-et. Csak kitartás, ne add fel, és mozogj minél többet a diéta mellett! Sok sikert!
2007. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem se keseredj el, én a 12. napnál tarok (80kilóval indultam), de még egy dekát sem fogytam, viszont sokat lapult a hasam, nem puffadok és rendbe jött az emésztésem is. Kitartás! Én is kitartok... :)
2007. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ma tartok a 22. napon, majdnem minden nap 15 percet tornázok combra, hasra, popsira, hetente kétszer futok fél órát, aminek a fele aktív séta, mert nem vagyok még jó futó, és én is csak 2 kilót fogytam.

Remélem beindul végre a fogyás, mert kb. 57-ről kezdtem, és 50-re akarok lefogyni.

Én szoktam kisebbeket bűnözni, de úgy olvastam, ez másnál is előfordult, mégis fogyott.

Lehet, hogy azért fogyok lassan, mert nem sok túlsúlyom van?

2007. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

22 nap alatt 3 kg nem rossz. Igazából hetente fél kilót szabadna lefogyni, ez lenne maximálisan egészséges, de ugye a 90 naposnál ez az első hónapban általában mindenkinek több, főleg azoknál, akiken tényleg van felesleg. Én 1 hónap alatt 5 kilótól szabadultam meg (165 cm 69 kg-ról 64re). Most tartok a 2. hónapomnál, nem tudom mennyi ment le, 1 hónapban csak egyszer mérem le magam, így nem idegeskedem azon, hogy ennyit meg annyit fogyok :) A fogyásnál az is fontos, hogy mozogj, plussz leírod, hogy 77 kg vagy, de ebből nem tudhatjuk mennyire vagy túlsúlyos, hisz magasságodról nem írsz, nem mindegy, hogy 175-180 centivel vagy 165-el vagy 77 kg :)

S igen, függ a fogyás mértéke a súlyfeleslegtől (válaszom előttem írónak szól), de függ a szervezetedtől, a mozgástól, attól, hogy számodra mit jelent a bűnözés.

2007. aug. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

En is igy fogytam szepen lassan...leadtam 10-11 kg-t a vegere, aminek egy resze vissza is jott a nyaron. Pedig nem ucsorogtem otthon, de megengedtem magamnak egy s mast. Nagyon igazsagtalannak erzem az eletet - ilyenkor. A masik amit nem tartottam be a gyumolcs evest minden reggel 3 honapig a kura utan. Imadom a gyumolcsot, de eljutottam arra a szintre, hogy rosszul vagyok, ha arra gondolok, megint csak az lesz reggelire. Szamomra a legfontosabb etkezes a reggeli. Most azonban elhataroztam, szeptembertol megegy kurat lenyomok.

Kitartas es mozgas. Sikerulni fog. Minden tiszteletem azoke akik kepesek lemondani a vajaskenyerrol.

2007. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!