Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális vagy telt vagyok?!...

Brigici16 kérdése:

Normális vagy telt vagyok?! Ennyi étkezéssel a fogyás egyáltalán sikeres lehet-e?

Figyelt kérdés
167 cm magas lany vagyok és jelenleg 56-57 kg.16 éves és 4 hónapja fogyokúrázom.Azelőtt,hogy fogyjak 64-65 kg voltam es a derekem 87 cm volt,jelenleg pedig 78.A ruhaim mind nagyok ram,de en elegedetlen vagyok es szeretnek meg vagy 4 kg-t fogyni lehetoleg ket honapon belul.Napi 2 orat edzem,gyogyszert szedek,csak asvanyvizet iszok,sok gyumolcsot eszek(mandarin/narancs/alma) ebedre pedig neha levest,meg ami van itthon abbol is nagyon keveset.Csokoladet vagy tesztat 2 hetbe 1x vagy 2x fogyasztok,igy lehet fogyni meg nem?
2010. dec. 20. 13:24
 1/10 anonim válasza:

Kezdjük azzal, hogy gyógyszert azt ne szedjél, jó???

Sportolj sokat és akkor egyél, amikor jól esik és annyit, amennyi jól esik. Mondjuk ne elefánt adagnyit egyél meg. De a zöldség, gyümölcs, sajt meg ezek tök jók. Néha ehetsz húst is, de ne azt a zsírosabbat!

2010. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Így nehéz eldönteni, hogy milyen vagy,de küldhetsz nekem privátban képet magadról, ha gondolod. Egyébként szerintem nincs semmi baj veled, főleg, hogy 16 éves vagy...
2010. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
49%
Régen valaki mesélte, hogy egy nő úgy akart fogyni, hogy valami petét zabált, hogy bélférge legyen, aztán majdnem meghalt, mert mikor vékony lett elment orvoshoz, hogy gyógyítsa meg, de több hét kellett hozzá. Lehet rosszul emlékszem, szóval ezt nem vett tippnek, meg belepofázásnak.
2010. dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

1. Mit keres ez a kérdésed eredetileg a szüzesség topikban?

2. Már meg ne haragudj, de 167 cm-hez szerintem a 65 kg is tökéletes.

3. Gyógyszert tényleg ne szedj emiatt soha.

4. Meg tudnád fogalmazni, hogy miért is vagy elégedetlen magaddal?

5. Szerintem túlzásba viszed a fogyókúrát.

2010. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

170 cm vagyok és 57 kg, nem egy ember szerint kifejezetten vékony. ;) Szerintem meg így normális. De a kg és a centi nem sokat jelent, lévén az izom nehezebb a zsírnál...

Gyógyszert ne szedj, inkább sportolj! Meglátszik az emberen az is, hogy mitől olyan vékony, amilyen.


L18

2010. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nem vett = ne vedd
2010. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anorexias akarsz lenni, vagy ugy akarsz kinezni? Mar most epp eleg vekony vagy. Mast latsz a tukorben mint ami vagy?
2010. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13:30, az a dr. house-ban volt
2010. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:25


Köszi:)

2010. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

L.Carnitin zsiregeto tablettat szedek es ezen a heten fejezem be.

Amugy veletlen tettem a "Szuzesseg" temaba.Koszonom a valaszokat,csak az a baj,hogy nehezemre esik elhinni hogy "jol vagyok igyis".S azert szeretnek meg fogyni,mert szerintem vastag a combom,meg van egy-ket rogeszmem :( Aki akar kepet latni rolam,kuldok neki privatba de oszinte velemenyt szeretnek.

2010. dec. 22. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!