Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális hogy megállt a...

Normális hogy megállt a fogyás? Meddig lesz ez így? :- (

Figyelt kérdés
10kg fogytam, és még 10 hátra van, vagyis a fogyókúrám felénél tartok.
2011. jún. 15. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem normális. 2-3 hét után biztos beindul. Gratulálok hozzá. Amúgy hogy csináltad?
2011. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Iktass be egy vagy két "szénhidrátnapot", rúgj ki a hámból. Pizza, tészta, ilyesmi. Segíteni fog.
2011. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bix ***** válasza:
81%

ha a fogyás megáll akkor általában valamit elrontottál. vagy kevés a mozgás, vagy alacsony az intenzitása.


a szervezetnek van egy szabálya. nem tud kozmikus energiával működni. az energiát pedig szénhidrátból, zsírból, vagy izomból állítja elő.


ha nem fogysz akkor vagy "túl sok" a szénhidrát, azaz nem nyúl a zsírhoz hogy fedezze a hiányt. erre a megoldás hogy kevesebb szénhidrát, vagy több mozgás, de valamelyik oldalt el kell billenteni.


csak úgy magától elindulni nem igazán fog, ha mindent jól csinálsz akkor több kalóriát égetsz mint amennyit beviszel, és a szervezeted vagy meghal, vagy valahonnan fedezi a hiányt... ha elég fehérjét viszel be akkor az izmot kevésbé bontja, a zsírhoz viszont hozzá _kell_ nyúlnia...


intenzívebb pörgősebb edzés, vagy kevesebb szénhidrát.


sok sikert

2011. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

09:50 jól leírta

Ha a szükségesnél kevesebb kalóriát eszünk,akkor fogyunk.

Ha pont eleget,akkor nem fogyunk-nem hízunk.

Ha meg többet mint kéne,akkor hízunk.

2011. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kb 1,5 hete állt meg a fogyás, hétfő óta felvittem a mozgást, napi 50-60 percre, a heti 4 , 40 perces helyett. Az intenzitás is jó, mert 120-130 a pulzusom.Remélem hogy vasárnapra meglesz az eredmény, ha legalább fél kiló, akkor is . Köszi a válaszokat.

Ja, és tartottam hétfőn egy olyan napot amikor mindenböl ettem.


1. Válaszoló : Naponta 5x étkezem, reggeli, 10 órai, ebéd , uzsonna, vacsora.2 liter víz naponta, + naponta egy óra mozgás, + megfelelően és egészségesen táplálkozom.

2011. jún. 15. 11:07
 6/9 anonim ***** válasza:
mióta fogyózol? Én 4 napja kezdtem el. 20-25-30 kg szeretnék leadni. És én is hasonlóan csinálom mint te. Az étkezés részét :) A mozgás részét még sajnos csak ma tudtam először elkezdeni.
2011. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2-3 hónapja.
2011. jún. 15. 11:17
 8/9 rucaöröm válasza:
100%
Ez teljesen normális, aki csinálja egy ideje a fogyózást, azoknál mindig eljön ez a pont. Folytasd ugyan így, néhány hét múlva újra beindul a dolog, legyen türelmed kivárni :) Ne hagyd abba, és ne kezdj el lazítani :)
2011. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez a zabálós nap nagyon bejött, már félkiló lement hétfő óta. Eddig 2 hétig nem mozdult a súlyom :). Köszönöm szépen a jó tanácsot.
2011. jún. 16. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!