Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hatékony edzéstervet és...

Hatékony edzéstervet és étrendet tudtok nekem írni?

Figyelt kérdés

kb. olyant, amivel heti 1,5-2 kilót lehet leadni(ha az még egészséges)


elég nagy a súlyfeleslegem, tehát szerintem az első néhány hétben nem lenne ártalmas. előre is köszi!!



2012. aug. 26. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Étkezés: zöldség gyümölcs sovány hús központú

Pl:

R és V:joghurt kekszel vagy fahéjjal/2sz. toast barna kenyér selyem sonkával/zabkása/2 tojás zöldséggel

T és U: zöldség, gyümölcs

E : párolt csirke/pulyka és párolt vagy friss zöldségek


Edzésnek: napi 20-30 perc torna videó én pilatesezni szoktam és naponta vagy két naponta futni (vagy esetleg tempós séta). Nem kell elsőre sokat várni, én első nap 2 percet futottam 3 hétre rá már 15 (1 perc séta 7. perc után)


Én így heti egy kilót fogytam. Bár párszor ebéd után megengedtem magamnak egy szelet sütit is

2012. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !
2012. aug. 27. 09:27
 3/4 Szoondiii ***** válasza:
42%

normális ételek: húsok (szárazföldi, vízi, repülő) zöldségek (alacsony keményítő tartalmú) és gyümölcsök, olajos magvak.


a rohasztott (vagy friss) tej, a gabonafélék, a magas keményítő tartalmú gabonák-zöldségek NEM emberi táplálékok, fogyasztásuk mindenféleképpen kerülendő (kivéve háború alatt, ha nincs más).

fogyasztásuk esetén nem ér írni, hogy senki nem figyelmeztetett az egészségkárosító hatásukra, a hízást előidéző hormon hatásukra stb.


fogyás normális táplálkzással, egyén és zsírfelesleg függvényében illetve a fogyás alatt is változóan 0,5-1 kiló körül szokott lenni hetente. ez éppenséggel meg is egyezik az orvosi ajánlással.

a szükséges táplálkozás már NEM egyezik meg az orvosi, dietetikusi ajánlásokkal.

2012. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Már az orvosok is hülyék....én nem is értem, miért nem mindenki ennyire okos táplálkozás terén, mint te...
2012. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!