Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem egy...

Valaki segítene nekem egy hatékony edzéstervet összeállítani?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van itthon egy elliptikus trénerem, meg vannak DVD-k (Rubint Réka, Jillian Michaels)

, ezekből kéne gazdálkodni.


23 éves vagyok, 168/60, 8 kilót fogytam 4 hónap alatt, és még 2 kilót szeretnék. diétázom (kalóriaszámolás). Nem dolgozom, nem tanulok tehát itthon döglök egész nap. mozgás szinte nulla (délutánonként szoktam sétálni járni meg ugye az itthoni mozgolódás, takarítás ilyesmi de ez nem minden napos)


A problémás területeim a comb és a fenék (bár innen is fogytam, még nem tetszik a látvány sajnos.) erre kéne rádolgozni.

mennyit kéne napi szinten tornáznom, ell.trénerezni?

Hogyan alakítsam ki úgy, hogy jó legyen? Segítene valaki?


Egy ötletem van : Egyik nap e.t.-el 30 perc intervallumos edzés, másik nap valami alakformálás szintén 30 v 40 perc... ez megfelelő lenne? vagy kevés egy napra a 30 perc? csináljak minden nap e.t.-el 30 percet? vagy mindennap tornát? mennyi idő még látható eredménye lesz? jó lenne így egyáltalán? Kérlek adjatok ötleteket, tanácsokat hogyan csináljam?!


2012. márc. 5. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egésznap otthonvagy akkor bele kellene férjen 1-1,5 óra edzés per nap. Az elliptikus tréner jó, esetleg elmehetsz futni (kezdetben kocogni), illetve a torna dvd-k. Én ezek kombinációját csinálom, azzal a különbséggel hogy elliptikus helyett nekem szobabiciklim van.


Kb. így szerintem jó lenne neked:


Heti 2 futás

Heti 2x-3x 40 perc elliptikus

Heti 2 torna (Rubint Réka, Béres Alexandra dvd-k jók, azokat próbáltam is, és nekem használtak)


1-2 pihenőnapot azért iktass be, attól függően mennyire vagy fáradt. Ha kevésbé akkor akár csinálhatod minden nap is, úgy hatásosabb.


Nekem egy hónap alatt 2,5 - 3 kg ment le, megfelelő táplálkozással mellette persze, szóval azért látható az eredmény.


25/N

2012. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!