Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi ez a 90 napos diéta? Mit...

Mi ez a 90 napos diéta? Mit lehet enni, mit nem, mikor, mennyit?

Figyelt kérdés

nekem max 5 kiló minusz kéne, de kicsit kevesebbel is megelégednék.nem vagyok kövér, de rengeteget eszek, mindennap rosszullétig, és még örülhetek, hogy nem hízom el.

csak jó lenne egy kicsit ha megtudnám magam tartóztni.

segitsetek.egyébként elég rendszeresen sportolok, csak hát túl sokat eszem. mi ez a gyümölcsnap meg milyen napok vannak még? :) előre is köszi.


2009. aug. 2. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ha csak 5 kilót szeretnél fogyni, ne ezzel próbálkozz. A diéta lényege a szétválasztás, de ha beírod googlebe elolvashatod pontosan mit is jelent ez ;)

Elég bonyolult és kölséges minden napra beszerezni a szükséges hozzávalókat és időigényes kitalálni hogy mit is egyél, és egy nap tényleg csak megadott ételeket ehetsz, ami nem túl előnyös, főleg ha amúgy is elég kívánós vagy ( Írtad hogy sokat eszel, gondolom nem az éhség miatt, hanem csak mert megkívántad. Én is így vagyok vele amúgy :) Inkább próbáld tűrtőztetni magad, esetleg ragassz cetliket a hűtőre vagy a konyhaszekrényre, hogy figyelmeztesd magad hogy nem szabad többet enned :) Tudom, hogy nehéz, én is így vagyok vele, hogy ha valami finom van itthon (ami elég gyakran van, mert anyu remekül főz.) akkor addig eszek, amig van belőle vagy ameddig mozdulni bírok :D Aztán persze rosszul leszek és átkozom magam, hogy ezt meg mért kellett már megint.. :D A léenyeg annyi, hogy neked is csak ezeket a nagy zabálásokat kéne elhagyni és máris fogynál. :) Írtad, hogy mellette mozogsz is tehát igy biztos sikerülni fog :) Minden csak akaraterő kérdése ;) És legyen erőd megállni, hogy nem tömöd tele magad. :D Ne hagyd hogy legyőzzön a kaja ;)

Sok sikert!

2009. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Hát szerintem ennyi súlyfelesleggel ne kezz bele. Bár nekem nagyon sok ment le, de volt is miből

Fehérjenap - ehetsz sült húsokat, felvágottakat, tejtermék, és mindehez délben 1szelet kenyeret is fogyaszthatsz, bár az utóbbit elhagyásával több megy le, de mivel neked nincsen sok felesleged ezért nyugodtan mehet délben a kenyér. Vacsorára is tejtermék,virsli,szalámi, bár ugyanazt kéne mint ebédre, de ezt kb a diétázók 99%a nem tartsa be, köztük énsem tartottam be


Keményítőnap: ehetsz párolt zöldségeket,főzelékeket,krumpli fasírt, zöldségek rizottók,patogatott kukorica, egy szóval minden főtt zöldség, chips is erre a napra sorolando, MÉRTÉKKEL


szénhidrátnap; diétázók kedvence!!!:) ezen a napon délben ehetsz kakaós csigát, pizzát, akármit, csak ne legyen a pizzán sem sajt,sem szalámi, hanem inkább kukorica mondjuk meg pesto, ehetsz csokit kekszet is ezen a napon, de csakis főétkezéskor,tehát nem nassolni. vacsora lehet torta kakaos csiga lekváros kenyér piritos pestostészta... perec. ilyenek. vacsi után megkell enni 4kocka étcsokit!


gyümölcsnap; ezen a napon csak gyümölcsöt fogyaszthatsz,amennyit akarsz, a banánnal,és a szőlővel vigyázz, 3banánnál többet ne egyél, és 1marék mogyoró,vagy akármien más magv is fogyasztható, ihatsz gyümölcsleveket is.


azután negyediknapon megint kezded fehérjével,majd keményítő,szénhidrát,gyümölcs,megint előről....


De gyümölcsnap kivételével mindegyiknap ehetsz kenyeret!

Szóval;

elsőnap: hús kenyérrel +saláta, virsli+majonéz,+kenyér

másodiknap; zöldbabfőzelék kenyérrel, paprikáskrumpli+kenyér

negyediknap; tészta pöriszaftal, + egy kevés keksz

gyümölcsnap;banán,alma,amit akarsz:)


havi 1víznap van amikor a gyüminap után nemeszel fehéjét csak vizet iszol, de én ezt sosem tartottam


HAJRÁÁÁÁÁ:D

2009. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
A 90 napos diéta egy az újabb szemétdiétáknak, amik mindenféle tudományos alapot nélkülöznek, de a sok buta nő bedől neki, mert mások bedőltek neki.
2009. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább nézz utána a szegedi klinika diétájának ( [link] . 2 hetes "kúra", az eredményről csak annyit, hogy a páromon látom, hogy tartós is (két hónapja csinálta meg, azóta sem jött vissza a kiló, pedig rengeteget "bűnözik" a diétás élethez képest). Nem hiszem, hogy neked megérné három hónapig sanyargatni magad!
2009. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. A párom is 5-6 kilót adott le ezzel.
2009. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ebből ki lehet hagyni a fekete kávét? nem kávézom, és egyébként sem egészséges.
2009. aug. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!