Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Suli időbe mit ehetnék? A...

Suli időbe mit ehetnék? A gyümölcsnapon kívűl a többit kérdezem

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én egyet javasolnék: ne tedd tönkre magad ezzel a 90 napos szarsággal, egy nagy kamu az egész, nem egészséges, ha abbahagyod a dupláját fogod visszaszedni. Kezdj el normálisan táplálkozni és mozogni, életmódváltás kell a fogyáshoz nem behatárolt idejű divatfogyókúra. Amúgy én speciel a következőket szoktam vinni suliba: egy pohár natúr joghurt, alma vagy egyéb gyümölcs(szőlő, körte, barack), szendvics teljes kiőrlésű kenyérből vaj nélkül, sonkával és paprikával, müzliszelet, néha Jó reggelt(persze ezek így nem egyszerre).
2012. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

az előző hozzászólónak igaza van! Nekem több visszajött, mint amivel elkezdtem!

Mozogj, egyél kevesebbet (nem kell megválnod a normál kajáktól, max kevesebbet eszel, a húshoz nem tésztát, hanem salit választasz, otthon olaj nélkül főzz, pl párolt hal)

2012. okt. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vaszily katalin válasza:
na az igaz ha abahagyod kicsit viszajön,de én csináltam,ha fokozatosan álsz le rola nem lesz gond,de én három honap azaz végigcsináltam s utána a szervezetem mindennap mást kért odafigyelés nélkül azaz a testem szolt mit kér,megszokta a 90napos diétát.töb zöldséget gyümölcsot vitem be mint idáig életembe,igaz nem a leirt menyiséget etem hanem anyit mig a poci kellemesen nem jelzet,BETELT.ja figyelj mit kér a szervezeted,s azt ad neki,csak mértékell.
2012. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tanárnő válasza:
Ebédig csak gyümölcsöt ehetsz, nem? Mikor érsz haza, hogy ebédelhess?
2012. okt. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Mint ezen tudományterületen érintett mondom neked ugyanezt mint az első hozzászóló: sürgősen felejtsd el ezt a 90 napos baromságot (az Atkins és társaival egyetemben).

Egyvalamire jók ezek a diéták, hogy alaposan tönkrevágd az anyagcserédet.

Mivel az írod, hogy "suli időbe", ebből arra következtetek, hogy általános iskolás vagy legfeljebb gimnazista vagy. Ez az időszak pedig fejlődés szempontjából kiemelt jelentőségű, így különösen ügyelni kell az fiatalkorban (20 év alatt) folytatott diéta megfelelő összeállítására és a táplálékok minőségére.


Harmadik válaszoló pedig nem azért fogyott vele és kért mást a szervezetet, mert sikeres volt a diéta, hanem mert eltolta egy készenléti fázisba az anyagcseréjét. Egyrészt lecsökkentette, másrészt az enzimek profilja megváltozott. Azonban ez a diéta abbahagyása után fél-1 évvel rendeződni fog és újra hízásnak indul, kivéve ha azóta átállt normális szinten tartó táplálékbevitelre.


A megfelelő diéta kulcsa a jól összeállított és előre (!) megtervezett étrend, a minőségi táplálék, az megfelelően elosztott étkezések és kiemelten fontos a rendszeres, de fokozatosan terhelő testmozgás.


Szívesen segítek neked ebben a kérdésben, keress meg nyugodtan privát üzenetben-


üdv: egy biokémikus

2012. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

felejtsd el ezt a 90 napos baromságot és kezdj el szépen mozogni,ha fogyni akarsz!

nem kifogásokat kell keresni,hanem nekiállni futni,úszni,táncolni stb...

2012. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!