Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha keményítő napon délben...

Ha keményítő napon délben főtt krumplit ettem spenóttal, de este főtt karfiolt és borsót eszem, akkor azt nem jól csinálom a 90 napos diéta szerint? Szigorúan estére is ugyanazt kell enni, amit délben fogyasztottam?

Figyelt kérdés
2007. aug. 30. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól csináltad, nem kell ugyanazt enni este, mint délben. Én sem ugyanazt szoktam, és működik.
2007. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Elméletileg ugyanazt kellene enni délben, mint este, csak kevesebbet.
2007. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
szerintem is jobb ha ugyanazt eszed csak kevesebb mennyiségben, de néha-néha ehetsz mást is ami aznap jó. Pl szénhidrát napra van kiszögezve pl reggel tészta,pizza este meg süti,fagyi... de a többi nap ugyanazt kéne állítólag.
2007. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A hangsúly azon van, hogy fehérje napon fehérjét, keményítő napon keményítőt együnk stb. CH napon jó betartani a délben sós, vacsira édesebbet, erről olvastam, de most nem tudom idézni, de azelőbb írt két napon semmi bajod sem lesz, ha nem ugyanazt vacsizod, hisz mindkét ételben keményítő van. A lényeg, hogy vacsira ne egyél annyit, mint ebédre.
2007. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

jól csináltad!!

itt az a lényeg hogy vacsira kevesebbet egyél mint ebédre!!

2008. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bar nem csinaltal semmi rosszat de hatasossabb ha delben es este is ugyanazt eszed mivel igy konnyebben megemeszted az etelt de szerintem semmi baj ha estere mast eszel. CSak fott zoldseg legyen .Hajra!!
2008. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!