Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétától reflux?

90 napos diétától reflux?

Figyelt kérdés

elkezdtem a diétát április közepén 3.5 hónap alatt lement 10 kg, amit tartok is.


heti 3-4x sportoltam, a diétába elég sokat csaltam.


viszont refluxom van. összefügghet?


2012. nov. 3. 20:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

De az is lehet, hogy a TaplalkozasHarcmuves-nek is igaza van, de nekem bejött mégis a teljes kiörlésű tönköly, és nem is vagyok éhes sokáig tőle, ugyan ez igaz a tésztára is, azt tudom, hogy megeszek egy adag nem tönkölyös tésztát például, akkor 1óra múlva már éhes vagyok, ha megeszem a tönköly tésztát, akkor 4óra mire éhes leszek kb.


Egyébként mindenki saját maga tapasztalja meg szerintem, próbáljon ki pár dolgot, tanácsot és majd megtapasztalja neki mi a jó!


Továbbá ha mindenkinek igaza lenne, akkor már sárgarépát sem ennék, mert káros, mindenki mást mond! Én kitapasztaltam! Ennyi!

2012. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó három én voltam!
2012. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

52%-os, hidd el nem én pontoztalak le.. Üdv.: 23%-os :D


Örülök, hogy jobban vagy és beválik amit találtál. Én meg leírom a tudomány állását. Azért a sok maradi embernek lehet ez sem tetszik :D

2012. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

TaplalkozasHarcmuves:


Én sem pontoztalak le téged! :)

Egyébként ezen az oldalon tényleg úgy van, hogy aki helyes válaszokat ad, annak kevesebb a százaléka! :D

Ezt megfigyeltem! :)

Úgyhogy én azokra hallgatok akik nem helyeslik a kérdést, hanem az igazat mondják és lepontozzák őket! :D

Tuti, hogy én is 100%-os lennék, ha például megkérdezné valaki, hogy "Lány vagyok, 30kg a testsúlyom, le szeretnék fogyni 4-5kg-ra, szép leszek-e így?" És erre én válaszolnám, hogy: "Igeeen, sőt 4 kilósan még szebb!" És már nyomnák is sorozatba a zöld kezet, főleg a kérdező! :D :D

2012. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

TaplalkozasHarcmuves:


Látom már 24%-os vagy, javultál 1%-ot! Ne adj rossz válaszokat! :D

2012. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Neem, benézett valami okos ember és megköszönte a válaszomat, ott kaphattam zöld kezet.


Nem értem a te százalékodat sem amúgy, mert amit írsz az az elfogadott mainstream tudomány szerint (ha jól átolvastam amit írtál) helyes. Tehát nem kéne lepontozni 50 valahány %-ra.

2012. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Hogyan alakul ki a reflux betegség?


Reflux betegség szinte mindenkinél kialakulhat. Vannak olyan állapotok, amelyek növelik a reflux gyakoriságát. Így pl. a megnövekedett hasűri nyomás hatására (túlsúlyosság, szűk ruha, terhesség), és légúti betegségben szenvedőknél (köhögés!) gyakrabban fordulhat elő. Egyes gyógyszerek csökkentik a záróizom tónusát (egyes asztma- és angina-ellenes szerek, nyugtatók) és ilyen hatásúak bizonyos ételek is például a zsír, csokoládé, alkohol, és a mentol.


Szóval igen lehet a diéta miatt is de más ok is közrejátszhat.A fő hogy ez mindenkinél kialakulhat.90 nap után hagyd abba a diétát és csak egyél egészségesen...kis idő múlva ha van változás akkor igen közrejátszhatott a diéta..ennyire egyszerű

2012. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Paleó sok (általam is ismert) és rengeteg általam közvetlenül nem ismert esetben megoldotta.
2012. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!