Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyit tudnék a 90 napos...

Mennyit tudnék a 90 napos diétával leadni?

Figyelt kérdés
15 éves 61 kg vagyok. Szerintetek mennyit kéne le adnom és ezzel sikerülne?
2012. okt. 3. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Úgy halottam hogy az ilyen X napos diéták nem értnek sokat, és még egészségtelenek is.
2012. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Leirom az én tapasztalatomat,bár előre leszögezem nem azért,hogy te ne fogj bele,vagy lebeszéljelek róla.

Nagy elszántsággal fogtam bele a diétába,csak hogy nem voltam rá felkészülve,mármint a szervezetem.

Egyik nap még rendes adagaokat ettem,kalória számlálás nélkül,annyit amennyi jól esett,másnap pedig a diéta keretében indúlt a napom 1 tojással ha jól emlékszem.

Ez volt a megengedett,de pontosan nem tudom.

Kb 1 hétig szépen folytattam a diétát,egészen addig,amíg össze nem estem.

Nem állítom,hogy a diéta miatt történt mindez,de azt viszont tudom,hogy 15 évesen nem kellenne magad ilyen drasztikus diétákkal sanyargatnod a tested.De próbáld ki,az,hogy mennyit fogyhatsz vele egyénileg más,ha több felesleg van rajtad akkor többet.

Inkább sportolj járj el futni és mellette egyél egészségesen.

Még csak 15 éves vagy,változik a tested rengeteget.

2012. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én 4 évvel ezelőtt novemberben az első 30 nap alatt 10 kilót adtam le.(Összesen 15 kiló feleslegem volt)Aztán feladtam, nem volt elég akaraterőm.Jött a karácsony,zabálás ugye ezerrel, és egy hónap után visszajött mind a 10 kiló, majd utána még kb 5 kg.

Hatásos diéta, az kétségtelen, bár én mellette heti 3x 2 órát jártam konditerembe is, plusz mellette is tornázgattam.

De nem ajánlom, mert amikor abbahagyod jön a jojózás, visszajönnek a kilók.Ez nem az a fajta diéta, mely segítségével egy életen át megtarthatod súlyodat.

Van 2 másik ismerősöm, akik szintén folyamatosan 90 naposoznak már évek óta.Sikerül mindig ezidő alatt leadniuk, amit szeretnének, kb a 7-8 kilót, de miután abbahgyják(hiába marad a reggeli gyümölcs)visszajön rájuk.Eltellik egy kis idő, majd újra kezdik, mert nekik ez a diéta örömet okoz, nem nehéz végigcsinálniuk.De kérdem én, így mi értelme van?

A másik kérdésre nem tudom a választ, mert nem tudom hány centi vagy, de 5 kilónál több felesleg nem hinném, hogy van rajtad.

2012. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
már rég mérték mekkora vagyok de ha jól emlékszem akkor olyan 161cm
2012. okt. 3. 17:07
 5/15 anonim ***** válasza:

ez egy kórházi diéta kórosan elhízott 150-200 pluszos embereknek.

neked meg van 5-6 kiló felesleged.

ez heti 3x1 óra,v 5-6xfél óra kocogással leugrik másfél hónap alatt,nem kell ez az agyatlan buta és káros 90napos rendszer hozzá.

2012. okt. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem értesz a táplálkozáshoz.

A 90 napos diétában 3 napon át szénhidrátot ennél (utána fehérje nap, akkor húst).

Na most húsra, zsírra minden nap szükség van (nincs is zsír nap!!!) szénhidrátot alkalmanként sem kellene enni, de van a zöldségekben. Most akkor mit vársz? Ne menj tortát enni, ha egészséges, karcsú szeretnél lenni..


Kezdhetnéd azzal, hogy vásároltok húsokat, zöldségeket, kidobjátok a kenyeret, tésztát, rizst, krumplit, TEJET és húsokat, gyümölcsöket, zöldségeket eszel.

Alacsony ch tartalmú, tej és gluténmentes táplálkozás majdnem minden elhízáson, számos betegségen segít. HA nem, akkor lehet tovább foglalkozni a témával, de ez a táplálkozás akkor is alap lesz.

2012. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Semennyit se. A 90 napos kreténség egy működésképtelen szar, operettdiéta, akaratgyenge kismókusok találták ki akaratgyenge kismókusoknak. NE használd.
2012. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Óó Utolsó, már világos miért vagy csak 56%-on.

A tinilánykák akiknek nincs jobb dolguk, mint divatdiétákat olvasgatni és hasonló baromságokkal pazarolni az idejüket/pénzüket/egészségüket ritkán nyomnak zöld pacsit ilyen kommentekre :D

2012. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14:57 naná :D sportolni egyik se akar, hanem ülnek és várják a csodatablettát :D
2012. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D nem tudtam hogy ekkora nagy hülyeség, nem akarom tönkretenni a egészségem ezzel
2012. okt. 5. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!