Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Eddig 3 kilot fogytam le de...

Eddig 3 kilot fogytam le de tovabb nem akar menni es mar 30. napnal tartok. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Mit vártál egy ilyen fogyókúrától, ami hosszú távon csak kárt okoz és kicsinál. Lehet hogy a szervezeted észen van és védekezik a hülyeség ellen. Egyébként az a 3 kiló is, biztos hogy nem zsír, hanem víz, meg lehet hogy izom.
2008. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Hagyd abba és reménykedj, hogy 30 nap alatt nem okoztál helyrehozhatatlan kárt a szervezetednek. Minden nap a tápanyagok összes fajtájára szüksége van a szervezetednek, mert nem képes tartalékolni belőlük. Ez alól kivételt képez a zsír, amit nagyszerűen tud tartalékolni, mint hosszútávú energiaforrást.

Fehérje nélkül izomvesztés lép fel, ami lehetetlenné teszi a fogyást. MINDENN NAP testsúlykilogrammonként minimum 1 gramm fehérjét kell fogyasztanod! (ha szénhirátszegény diétán vagy akkor a dupláját akár)

A szénhidrát megvonása vércukorszint eséséhez és energiahiányhoz vezet, így fáradékony, dekoncentrált, rosszkedvű leszel, ami szintén lehetetlenné teszi a fogyást.

Én a magam részéről szándékos félrevezetés és egészségkárosítás vádjával börtönbüntetésre is ítélném, aki ezt a 90 napos orbitális baromságot népszerüsíti.

2008. jún. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
utolso valaszado ne haragudj de a felsoroltak kozul ram egyik se igaz mivel amiota elkezdtem a dietat azota nem vagyok faradekony sokkal tobb energiam van es sokkal jobban erzem magam. Es en nem tudom h vagy vele de szerintem a tulhizottsag sokkal veszelyesebb es egy ido utan halalos. es ha nem tudod mert nem fogyok akor leci a negativizmusoddal huzz a francba nem erdekel koszi :P
2008. jún. 1. 11:56
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Szia!Nem tudom,hogy hány kg-tól szeretnél megszabadulni,na meg persze mennyi vagy,mert a kevés kilóból nehezebb leadni,mint a sok túlsúlyból.Én ma végeztem a diétával,90nap=>20,9 kg.Az elején gyorsan mentek a kilók,utolsó hónapban össz.3kg ment le!Ne add fel!Kitartás
2008. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Hallod én nem küldtelek a francba, pedig símán megérdemelnéd az idiotizmusod miatt. Szerintem szánalmas, amikor önhibájukból túlhízott emberek egymást okítják, hogy hogy kell lefogyni.

Ráadásul aki ért hozzá, azt meg lepontozzák.

Majd meglátod, hogy mi lessz, engem nem érdekel csináld nyugodtan.

2008. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szia egyebkent en nem vagyok tulsulyos csak par kilo plusz van a hasamon s azt akarom leadni :P valahogy nem tudok hinni egy olyan embernek aki a ''lesz'' szot 2 sz-el irja ha ekkora tudos vagy ako legalabb irni tanulj meg
2008. jún. 3. 17:10
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Látom figyeltél a lényegre, gratulálok!
2008. jún. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hahaha
2008. jún. 4. 15:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én javaslatom,hogy tarts egy bűnöző napot, amikor nem ész nélkül, de bármit bármivel egyél. Úgy látszik, tartalékra állt a szervezeted, ez segíteni fog, hogy újra belendüljön:DDD
2008. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem, ha pár kilót akarsz lefogyni, akkor változtass az étrendeden és SPORTOLJ!

Én tavaly nyáron 10 kilót fogytam /tudom te nem akarsz lefogyni ennyit/ úgy hogy este 6 után már nem ettem, ha mégis akkor vmi gyümölcsöt.

(6 előtt megvacsoráztam)Fél8 irány a sportpálya és kb. 1 óra futás!

Bármit és bármennyit ettem /nem zabáltam ^^ /csak ezeket tartottam be.

2010. máj. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!