Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Betegség miatt 1 hét alatt 66...

Betegség miatt 1 hét alatt 66 kg-ról 61-re "fogytam". Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Természetesen tisztában vagyok vele, hogy ez nem zsír volt, hisz alig volt étvágyam, ha ettem is valamit, az csak pár falat háztartási keksz volt teába áztatva, mást nem is kívántam.

centikben is mérhető a változás, az alakomon is látszik, de gondolom csak a kevesebb izom miatt. mit csináljak, hogy ne hízzak vissza? mert ha most elkezdek enni, akkor tuti feljön a sok zsír, és a testzsír%-om katasztrofális lesz :(

csináljak erősítő tornákat, és álljak vissza fokozatosan? (eddig egészséges életmóddal - sok fehérje, kevesebb ch - fogytam). egyébként 170 centi vagyok.


2011. márc. 18. 18:07
 1/1 anonim válasza:

lassan kezdj enni, tornázz mindenképp...

én ugyanígy jártam mint te, 4 nap alatt 6 kilót vesztettem, és következő héten majdnem mind visszajött, ráadásul fiú létemre szép piros csíkok vannak azóta a csípőmön a nagyon gyors fogyás-hízás miatt :S

2011. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!