Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak tovább? Eddigi...

Hogyan fogyjak tovább? Eddigi diétámmal+sporttal fogytam 22 kg-ot. Most megállt.

Figyelt kérdés
Elég ha gyalogló gépen gyalogolok 40 percet+bicajozom 40 percet heti 3-szor?Akkor tovább fogok fogyni?Most 183 cm vagyok és 80 kg,lány.A combomról szeretnék még fogyni.
2010. jún. 21. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, ratula az eddigi eredményedhez! Szerintem folytasd úgy, ahogy eddig csináltad, hiszen ezek szerint működik!
2010. jún. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor mostmár lehet kezdeni futni úszni, vmi fitness terembe járni edzeni...
2010. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ügyes vagy! szerintem csináld azt amit eddig, de azért stagnál a súlyod, mert izmosodsz, így is fogysz, csak a tested átalakul, ne mérd magad naponta, sőt hetente se. mérd meg most magad centiben és kilóban, két hét múlva újra centizz és egy hónap múlva pedig állj a mérlegre, így nem fogsz elkeseredni, mert centiben kevesebb leszel, de kilóban nem biztos...
2010. jún. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ügyes vagy , de a lényeg a változatosság . Sztem az étkezésed rendben van , de minden nap kéne menni edzeni . Ezen kívül nagyjából minden rendben van .
2010. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szép eredmény.A heti 3 edzést emeld meg 5-re szerintem,és berakhatod az ugrálókötelezést is az edzésbe.
2010. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Tartsd be a diétád, ez a legfontosabb.

A heti 3 futás-bicikli-stb jó, ennél több nem is kell szerintem, azonban én mindenképp beiktatnék a maradék két hétköznapra súlyzós edzést.

Tisztázzuk most, a súlyzós edzéstől nem fogsz "szétgyúrt" lenni, nem leszel nehezebb.Gondolj bele ha heti 2 edzéstől izpomkolosszussá lehetne válni mindenki úgy nézne ki.

Viszont: az izmok energiát használnak akkor is amikor semmit nem csinálsz(mondjuk TV-zel, alszol), tehát minél több izom van rajtad annál több kalóriát használsz alapból, vagyis ez segít fogyni közvetett módon. A másik, hogy a testkompozíciód megváltozik, és bár a súlyod nem joban fogsz kinézni.Ha csak fogysz előfordulhat hogy lógni fog a bőröd, stb.

Más: olyan hogy innen szeretnék fogyni, meg a hasamról, meg a vádlimból, ilyen NINCSEN.Még1x NINCS HELYI ZSRÉGETÉS. Ha fogysz mindenhonan fogysz ezt nem tudod kontrolállni, de ha betartod a diétád akkor előbb utóbb eléred a kívánt célodat.

2010. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2010. jún. 21. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg leírnád a napi étkezésed, akkor tudnék segíteni. Vélhetően azért állt meg a fogyásod, mert belassult az anyagcseréd.
2010. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!