Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen hamar kezd hatni a 90...

Nolen rúz kérdése:

Milyen hamar kezd hatni a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
Most akarom elkezdeni, és körülbelül másfél hónapon belül meg kellene szabadulnom 4-5 kg-tól. Lehetséges ez? Milyen eredményre számíthatok? 159 cm és 59 kg vagyok.
2013. jan. 2. 17:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
89 nap kb éjjfél körül
2013. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem hat. Próbálj komolyabb megoldást találni, amit kinéztél egy igen beteg táplálkozási ötlet.


Mond neked az valamit, hogy átverés? Jegyezd meg az érzést.

2013. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
De mindjárt jönnek az okosok hogy ne hallgass ránk mert ők 6 kg-tól szabadultak meg és tartják azóta is, hát igen 6 kg izmot nehéz visszaszedni :)
2013. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 petya14 ***** válasza:
54%

Lé böjt :) 178cm 85kg voltam.most 75kg vagyok..


Ez egy elég drasztikus módszer és kell a kitartás!

Annyi a lényeg hogy egy teljes hétig ne nagyon vegyél magadhoz szilárd ételt.Ezzel együtt méregtelenítesz is.Sokat kell inni PL:zöld tea,víz,rostos üdítők, esetleg ha nagyon muszáj 1-2 banánt almát vagy ilyesmit.NAGYON FONTOS! nem szabad túlzásba vinni! szóval tarts a 1-2 hét szünetet a böjtök közt.Fejfájás szédülés és gyomor sav, nekem ezek a problémák jelentkeztek közben.De eszedbe ne jusson gyógyszert szedni.Max sav lekötőt.Ezt 2-3 hétig kell csinálni :)Az első pár nap elég rossz lesz és tényleg kell hozzá kitartás de látni fogod magadon az eredményt.Én suli időszakban csináltam nem volt kellemes..Ez után én teljes mértékben tudtam rendszerezni az étkezéseket. De még egyszer meg jegyzem csak óvatosan!!Remélem tudtam segíteni.16/F

2013. jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 petya14 ***** válasza:
Ja és én 3x ismételtem meg ezt a folyamatot
2013. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Ehhez azt is tudni kell, hogy az "erőltetett méregtelenítés" kamu, a test akkor méregtelenít ha elég tápanyagot kapnak a méregtelenítő szerveink.

Ezt nem biztosítja a tea és a gyümölcslé..


A koplalással való fogyás felér körülbelül azzal, mintha levágnám a lábatokat. Remélem vizuális típusok vagytok, és elfelejtitek az ilyen erőltetett baromságokat mint a léböjt.. legalább a táplálkozással kapcsolatban ragaszkodjatok a tudományhoz, az egészségetek múlik rajta, nem játék hogy böjtölgessen az ember csak úgy, aztán lesz ami lesz..!

2013. jan. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 petya14 ***** válasza:
Én a saját tapasztalatomat írtam le.Nekem ez be vállt :)
2013. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Világos.

De 16 évesen a saját fejed után menni, és egészséges táplálkozás helyett mások által kitalált "léböjtöket" vagy akármi hasonlókat tartani, hülye ötlet.

Kötve hiszem hogy ez használt.. ebben az országban a drogosoktól kezdve a gyilkosokig mindenki meg van győződve róla hogy amit ő csinál az a jó, de nézzünk már a dolgok mögé komolyabban.. például hogy milyen tápanyagokra van szüksége a szervezetünknek. És erről 16 évesen nem hiszem hogy eleget tanultál volna.

2013. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 petya14 ***** válasza:
Nem vagyok drogos :D sem gyilkos...És az eredmény magáért beszél 3 hét alatt -10kg
2013. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
3 hét alatt 7kg izom épült le, ezám a siker.
2013. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!