Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen hamar kezd hatni a 90...

Nolen rúz kérdése:

Milyen hamar kezd hatni a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
Most akarom elkezdeni, és körülbelül másfél hónapon belül meg kellene szabadulnom 4-5 kg-tól. Lehetséges ez? Milyen eredményre számíthatok? 159 cm és 59 kg vagyok.
2013. jan. 2. 17:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hazugság és ferdítés.


Előző válaszoló rávilágított miért ferdítés.

Hazugságot én írom le: minden gyógyszerszedő drogos. A gyógyszer - drog. Ezzel nincs semmi baj, csak nem kell beszedni mérgeket.

2013. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 petya14 ***** válasza:
48%
könyörgöm emberek... had tudjam már jobban hogy nekem mi használt...ez egy nagyon régi módszer..
2013. jan. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
De nem csak azt a k*urva mérleget kell nézni.
2013. jan. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

16 évesen fogalmad sincs mi milyen régi módszer, és mit mire használtak..


A böjtök a szellem erősítésére valók, nem a test formálására..!

2013. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kivéve az intermittent fasting, ba az tényleg jó
2013. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A 90 napos diéta-jaj, inkább nem is írom le, hogy diéta- szóval a 90 napos baromság, nem ér egy forintot sem. Olvastam, hogy az állítólagos CH napon még este tortácska is bele is tud férni. Ez egy hiányos, mindenében egészségtelen táplálkozás. Ha ez valóban ilyen jól működne, miért népbetegség az elhízás szerte a világban. Mindenki 90 naposozna, Norbizna, stb.

Az egészséges diéta alapja mindenképpen egy mindenében teljes tápértékű étkezés. A CH-t lehet csökkenteni, illetve a lassan felszívódó szénhidrátokat kell előnyben részesíteni. A zöldségekben is van CH, egészségesek, rendkívül változatosan el lehet készíteni.

Nem is értem egyébként azt az embert, aki 16 kg-tól szabadult meg, hogyan ehette magát ennyire elhízottra. Ha akkor az étkezésében nem volt semmi fegyelem, miért gondolja, hogy a "csoda" 90 napossal minden szabályt betart és lefogy? Vagy majd minden kezdődik elölről?

Üdvözlöm, aki akar tenni az egészségéért, de pontosan egy ilyen egészségtelen őrülettel?

Meggyőződésem, a diéta és a mozgás meghozza a várt eredményt és az igazi áttörést, ami pedig nem más, mint egy teljes életmódváltás. Lehetnek megingások, valójában én sem vagyok fanatikus, de utána vissza kell térni az egészségesebb táplálkozásra, mert rövid, s hosszú távon csak ez a kifizetődő.

Egészséges diétázást kívánok, sok mozgással!

Üdv.: Rea

2013. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Nem hiszek abban,hogy mozgás nélkül lehetne fogyni... Fontos a táplálkozás és a mozgás. Egyél sok fehérjét, gyümölcsöt és zöldséget, mellé sportolj rendszeresen. Egyél naponta 4-5x kevesebbet, de EGYÉL RENDSZERESEN! Koplalással nem lehet tartósan lefogyni,max yo-yo-zni.... ez van! szánd az időt a mozgásra és a normális ételek megfőzésére (natur csirke, rizs, ilyesmi)
2013. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

TaplalkozasHarcmuves válaszait olvasgatom immár sokadik kérdésnél. Szerintem ez a szegény lélek csak azért válaszolgat, hogy mindent és mindenkit leszólhasson, s valószínűleg nem kicsit önbizalomhiányos,de ő aztán megmondja, tudja a tutit (vagy legalábbis ezt hiszi)

Nolen rúz ne vedd fel a válaszait, mert ez a saját harca nem a tied! A fogyáshoz sok sikert kívánok, nekem semmi bajom a 90napossal, jelenleg is tartom.

2013. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sugi84, az hogy morális szinten próbálsz lehúzni, bemocskolni semmit nem segít. Ettől még senki sem fog jobban lefogyni, nem lesz kevésbé igazam.. a tudomány pedig egyelőre mellettem áll, ami nem 1-2 ember tapasztalatára épül. És egy valamiben minden táplálkozástudományi nézet (véletlen?) megegyezik: mégpedig hogy ilyen 90 napos diétákhoz nagyon kevés ész kell, mondhatni sok butaság, ilyet sem a dietetikus, sem komolyabb hozzáértők nem ajánlanak.


Ha Te ilyen táplálkozási módot találsz megfelelőnek, hitelesnek és jónak, most jön az én morális válaszom: akkor kérdem tisztelettel, Te milyen ember lehetsz, pontosan milyen érvek alapján kritizálsz engem? (Nem mondom hogy ne tedd, de legalább a látszat kedvéért, fejtsd ki miért nincs igazam)

2013. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!