Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan kezdjem el a fogyokurát?

Hilcz Franciska kérdése:

Hogyan kezdjem el a fogyokurát?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és 176 magas és van rajtam 20 kilo felesleg.. :/ el akartam kezdeni de tul sokat kell tanulnom... már anyáék is megjegyezték hogy kicsit elhiztam az utolso évben... nem tudom mi van velem... és most szeretném ezt leadni csak nem találok semmi diétát. :/ valaki valami jo tipp? (juni24.éig) Most elkeztem napi futás, uszást is... pls valaki

/bocsi a helyesirási hiba miadt!/



#14 ésves vagyok #de nincs idöm fogyozni #valami jo diéta kéne #akkor rászánnám magamat #kb 10 kilot akarok leadni #Majius 28ig #valakinek lenne valami tippje hogy melyik diéta lenne a legjobb
2013. jan. 31. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress szálkásító diétát a bodybuilder oldalon, de figyelmesen olvasd el a leírtakat, na csak úgy átfusd.
2013. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jók a kulcsszavak
2013. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Itt van egy csomó fogyókúrás tipp és diéta, valamelyik tuti beválik neked, sok sikert!

[link]

2013. jan. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
figyelsz mit eszel, kcal számlálással könnyü +rendszeres mozgás, és biztos sikerül fogyni.
2013. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenknek. nagyon jo tippek nagyon jo a link meg minden. mi a baj a kulcsszavakkal? a futás már megy fölegha mgkerget a szomszéd bernáthegyilye na akkor van futás.. :DD
2013. febr. 4. 14:04
 6/6 zoottti válasza:
[link] beirod amit eszel szépen, meg amit mozogsz...elkezdesz tudatosan élni, mert össze vissza zabálva leszel olyan amilyen most nem akarsz szoval nemtudatosan, utána olvasol mennyi szénhidrát kell testsulykilogrammonként szépen belövöd ami a legkényelmesebb neked, és igy élsz mig meg nem helsz, pizza süti zabálos napok lehetnek de utána vissza a tudatos étkezéshez, vagy több sport aznap v másnak elégetni a plusz kaloriákat..
2014. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!