Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlottok,...

Milyen fogyókúrát ajánlottok, ami tartós is. Életmódot szeretnék váltani, de nem tudom, hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit lefogyni,van szobabiciklim is amit használok,de az nem elég,mert az étrendemen is váltanom kell,de nem tudom,hogy miket egyek?Tud valaki egy napi étrendet ami segít a fogyásban?És nem kerül sokba...ez is fontos szempont!Köszönöm előre is!
2013. jan. 20. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Kevés szénhidrát, sok fehérje.Ilyen egy szálkásító étrend: [link]

Tájékoztató jelleggel. Nem mondom,h pont ezt kövesd, azt se tudom, hány kg vagy meg milyen magas.

2013. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is hagyd el a csokit, chipset, hamburgert és az egyéb ilyen junk foodokat. Legyen az étrendedben sok zöldség, fehérje, ennél valamivel kevesebb gyümölcs, és kevés teljes kiőrlésű gabona és tejtermék. Oszd el az étkezéseket 5-6 kis étkezésre és igyál napi legalább 1,5 liter szénsavmentes ásványvizet. Esetleg ízesítheted citrommal és ihatsz zöld teát is. Mozogj sokat. Válassz valami olyan sportot, ami tetszik.

Mintanap:

reggeli: 30g zabpehely 1 dl vízben és 1 dl tejben zabkásának megfőzve

tízórai: 1 db valamilyen gyümölcs

ebéd: 10 dkg párolt csirkemell salátával

uzsonna: élőflórás kefir vagy natúr joghurt

vacsora: párolt zöldség, saláta, vagy zöldség leves

De ha ez neked kevés akkor nyugodtan egyél többet. Nem tudom hány kiló vagy és hány centi, de nagyon fontos, hogy soha ne éhezz. És persze rengeteg féle képpen lehet variálni az étrendet.

2013. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! 165 cm magas vagyok, és 67 kg.

Nem igazán eszek junk foodokat,nem is vagyok oda értük. A kenyeret és a burgonyát nagyon szeretem...és azokrol sem ártana lemondani...

2013. jan. 21. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:
A krumpli kis mértékben nem baj, mondjuk steak burgonyának vagy főtt krumplinak elkészítve, a kenyérből pedig egyél teljes kiőrlésűt vagy rozsost.
2013. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Összegyűjtöm a lényeget: uj kötőjel elet kötőjel okosan pont webnode pont hu. Egy biztos, tanulni kell és azt megérteni.

2013. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!