Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem el a fogyókúrát?...

Hogy kezdjem el a fogyókúrát? Még soha nem fogyóztam rendesen és nem tudom milyen módszert válasszak.19/L

Figyelt kérdés

169 cm vagyok és 74 kg. 6 hónap alatt szedtem fel 7 kg-ot, de akkor sem voltam valami sovány. Minden a hasamon plusz fenekemen van, de már az arcomon is látszik. Ismerősök is látják és mondják, hogy meg vagyok hízva. A fogyóimat 1-2 napig bírtam és saját módszer.. ha nem koplalok akkor hogy fogyózzak? Annyi módszer van és nem tudom melyiket érdemes választani.

Ha csak itthon a lakásban tornázok az okés? Milyen gyakorlatokat csináljak? Érettségi miatt szedtem fel most amúgy a kilókat.


És nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nincs nekünk nincs pénzünk arra, hogy minden nap friss gyümölcs-zöldséget vegyünk.. Tök drága! Lehet, hogy ciki de ez van. Egy fogyóhoz pénz kell, úgy látszik.

Nincs valami tippetek?


2012. jún. 6. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Zöldséget, gyümölcsöt naponta ajánlott fogyasztani. Mindenkinek. De ha nem telik, nem telik. Olcsó ételekkel is lehet fogyózni. Az alábbi oldalon találsz útmutatót, étrendeket, edzésterveket:

[link]

2012. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, jó ez az oldal, könnyen érthető!
2012. jún. 7. 15:34
 3/5 A kérdező kommentje:
az étrendösszeállítások nem annyira tetszenek. Mit akar ezzel a 40 g földimogyoróval meg mindig a tejjel? Nem is ír szinte mást csak tej plusz banánt reggelire...
2012. jún. 7. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az 1500 kalóriást néztem, de szerintem nem valami jó. (kalóriában inkább azt célozd meg) Vacsorára tej+zsemle? Akkor mehetne a túró, a tej meg reggelire zabpehellyel. Főzés... Ha már főzöl, akkor ne virslit, hanem valami rendes húst (csirkemell, comb, szárny, hal, igazából én a sertéshúst sem zárom ki az étrendemből, aztán csirke-, sertésmáj, zúza stb.). Tízórai, uzsonna lehet natúr joghurt például.

Én sem eszem túl sok gyümölcsöt, zöldséget, heti egyszer veszek ilyesmit, és beosztom. Most éppen fejes saláta van, azelőtt retek, ezek most olcsók.


A tornázós videók közül nekem eddig Tatarek Rezsőé tetszett a legjobban.

2012. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem egész pontosan 1540,25 kcal-t kéne ennem, így én is az 1500-ast néztem. Az oldal szerkije próbálkozott, meg rendes, hogy összeállította ezeket, de szerintem se valami logikus. 1500 kcal-t jobban is be lehetne osztani, lehetne változatosabb ugyanennyi pénzből.


Ismeritek azt a diagramot, amin az egészséges étkezéshez szükséges kajafélék vannak? Ott az van, hogy az étkezések 45-50%-ban zöldség, gyümölcsből álljanak. Nem azért mondom, de ezt ki tudja megcsinálni? Ha lenne rá pénzem akkor se ennék pl. két almánál meg egy banánnál többet. A joghurt viszont jó ötlet.

Néha szoktam gyümisalátát csinálni, 500 ft-ból két napra elég saláta megvan (ananászkonzerv, alma, banán, narancs/eper). Be kell osztani a pénzt, főleg hogy nem a sajátomat költöm..

2012. jún. 7. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!