Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el a fogyókúrát...

Hogyan kezdjem el a fogyókúrát és az edzést?

Figyelt kérdés

Írjátok le ki hogyan csinálta. Kinek sikerült stb..


Én olyan 160cm magas vagyok.

21 éves.

és olyan 60kg.


1 éve születem a kisfiamat ilyen idő után már lehet edzeni illetve diétázni nem fogja meg viselni a szervezetem? Már nem szoptatok.



Nem tudom hogyan kezdjem el ezt az egészet. 1 éve születem kb. és hát van egy kis felesleg rajtam amit le szeretnék adni szeretnék fogyni olyan 5-6 kg-ot. De csak ennyit. Már nézegettem minden edzést de nem tudom hogyan kezdjem el. Szerintetek mennyire egészségesek ezek a csoda szerek amiket lehet kapni? Milyen módszerek vannak. Hogyan kezdjem el. Mondjuk nem akarok koplalni sem meg nem is akarok éhezni. Hogyan lehet gyorsan le fogyni? Mennyi idő alat lehet le adni azt a 5-6kg-ot.



2012. okt. 17. 09:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyszerű és ne legyen drága az étrend? És ha káposzta levest ennék egy hétig?
2012. okt. 17. 10:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne egy étel/tápanyag köré épülő ételt/étrendet válassz.

Az egészséges étrendnek könnyű utána járni és tényleg megéri aszerint táplálkozni, olcsón is megoldható (bár az is igaz hogy nekem egy főre kell megoldani így nekem nyilván olcsónak mondható itt a mindennapi csirke húsra gondolok)

Napi 5-6x étkezés figyeld hogy mit eszel és mennyit. Pl tk kenyér ha teheted és inkább csak reggel. Joghurtok zöldségek gyümölcsök, ha teheted húsok, túró, tojás, kerüld a cukros zsírban és olajban sült ételeket és sokat mozogj. Pl naponta 20-30 perc torna vagy több ahogy bele jössz, sétálj sokat esetleg fuss

Én egyik napról a másikra váltottam, egészséges étrend és sport. Heti egy kiló lemegy. Szóval ha odafigyelsz és mozogsz akkor 1-2 hónap alatt lemegy az az 5-6 kiló

2012. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincsen mérlegem. Kit ajánlasz itthoni tornára Pl: Rubint Réka, Norbit, Bíró Icát stb...
2012. okt. 17. 10:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Mérleg nélkül hogyan tudom hogy mennyit fogytam. Vagy anélkül is lehet csinálni? Mérős szalagom sincsen. Sajnos most költöztünk ide úgy hogy nem nagyon vannak dolgok a háztartásban. De majd idővel minden lesz.
2012. okt. 17. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Én amikor elkezdtem pár hét múlva már látszott az eredmény pedig csak pár kilót fogytam, szval nem is volt drasztikus, de sokat javult az alakom

Egyébként én pilatest szoktam csinálni + futás

2012. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!