Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy fogyhatnák le 15kg-t 3...

Kilari88 kérdése:

Hogy fogyhatnák le 15kg-t 3 hónap alatt, ballagásig? (csak normális válaszokat várok)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok 84kg sok diétával probálkoztam már,de nem jött össze,ti mit tennétek?
2013. febr. 16. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Leginkább sehogy. Eddig az idődet 'diétákra' pazaroltad, ahelyett hogy megtanuld mit kell enned hogy egészséges és karcsú maradj.

Most az elejéről fogod kezdeni, megtanulod mit kell enned hogy ne legyél egész életedben beteg és kövér, de ez azt is feltételezi hogy 3 hónap múlva olyan nagy eredményt fogyásban nem fogsz elérni, mint amit 14 év hízással sikerült.


Olvass itt a táplálkozásról, és akkor eredményed is lesz.. nyilván valamennyi már 3 hónap múlva is

[link]

2013. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fel a gép elől, és irány a szabad! Én most jöttem föl, futni voltam. Kellemes az idő, itt még a nap is süt. Nagyon jól esett a csúnya, hideg tél után. Ha még nehezen megy, akkor csak gyorsgyalogolj. Zene a füledben, és máris élvezetes. Étkezés terén csak arra figyelj, hogy a fehérlisztes dolgokat (kenyér, péksütik, tészta), a nasikat, édességeket elkerüld. Cukros üdítők nem játszanak, helyette mehet sima víz, citromos víz, vagy ízesítetlen tea.
2013. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Reális lehet a 10 kiló. 1200-1500 kalória között egyél, és mozogj naponta egy órát! Fuss, biciklizz, aerobikozz, ugrálókötelezz!
2013. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazuk van akik előttem írtak! Nem diéta kell hanem életmód váltás! Sokkal hatékonyabb módszer :) Én is így csinálom! Mindenből eszek csak kevesebbet! Azért délelőtt 2-3 naponta megengedek magamnak egy kis édességet, de ennyi :D Utána pedig megyek tornázni :D

#2-es: De jó neked, hogy már kint is tudsz futni :D Itt még nagy hó és jég van, de alig várom már a jó időt :D

2013. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mirk ***** válasza:

Mozogj sokat és figyelj oda a kalóriamennyiségre.

Lehetséges a 15 kg 3 hónap alatt, de nem lesz egyszerű, főleg úgy, hogy eddig sem volt elég erőd lefogyni.


Szeretem az ilyet amikor az emberek kitalálják, hogy " 2 hónap múlva 20 kilóval kevesebb akarok lenni". Az nem baj, hogy az a zsírtömeg esetleg évek alatt gyülemlett fel, fogyjunk le pár nap alatt. Az se baj, ha egész életünkben kövérek vagyunk, csak a ballagásra legyünk csinosak.


Hallgass ránk és változtass az életmódodon, amíg nincs komolyabb bajod a túlsúly miatt. Hidd el, hogy sokkal jobb lesz sportosnak, egészségesnek és boldognak lenni, mint benyomni még egy csokit.

2013. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igyekezni hogok köszönöm a válaszokat! :D
2013. febr. 19. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Miújság veled? :)
2014. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!