Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 2 óra tornával normális...

Napi 2 óra tornával normális kajálás mellett 1 hónap alatt mennyt lehet fogyni?

Figyelt kérdés
16 /L
2012. márc. 4. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2 ora torna? sztem nem tudsz annyit . nem birnad
2012. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mérne tudna? Ha ketté bontja simán.

Én amikor neki álltam egyáltalán nem voltam jó kondiba de megcsináltam 40perc szobabicajt 20perc Rubin Réka hasizmot meg 20per táncolós tornás videót egymás után. Aztán este 40perc szobabicaj. Az 2óra.

Ha tényleg oda figyelsz a kajára 5-6kg tudsz fogyni szerintem.

2012. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Napi 2óra torna az nagyon sok! Belegondoltál te ebbe? Föleg ha most kezdesz csak sportolni!

Az izmaidnak pihenésre is szüksége van, különben nem tudnak fejlődni!

2012. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat , de egyébként aki azt írta , hogy nem tudnám megcsinálni annak üzenem, hogy igen is megtudom mert igen kitartó vagyok ;) még írjatok ! :)
2012. márc. 4. 17:03
 5/15 anonim ***** válasza:
Ok.,majd írj 1hét múlva, hogy hogy megy :)
2012. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Semmiképp se kezd napi 2 órával. Nem kétlem, hogy megtudod csinálni, de Te magad jársz jobban, ha csak 30-40 perccel kezdesz. Azért mert egyrészt nagyon fontos, hogy fokozatosan növeld a terhelést, másrészt pedig ha napi két órával indítasz, nem fogsz tudni rendesen fejlődni.. Mert gondolom napi négy órád már nem lesz később tornázni.


Úgyhogy csak szép fokozatosan!!



Egyébként egy hónap alatt 2-4 kg-t fogyhatsz egészségesen.

2012. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek és rendicsek írok 1 hét múlva, hogy hogy megy :)
2012. márc. 4. 19:44
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszopló! 40perc szobabicaj? És az hol torna neked?? Ráadásul 2X 40 perc. maga a torna csak 2X 20perc, és az tényleg nem sok.


tegnap 15:33 igaza van! Nem vagy robot, hiába tornázol kifulladásig, legalább olyan hasznos lenne, ha naponta fél-1órát tornáznál csak, de akkor mindennap kitartóan hónapokig. Egyszerűen feleslegs halálra tornázni magad. Bár az úgy már nem lenne rossz, ha közben más mozgási tevékenységet is űznél. Mondjuk futás, bicigli, vagy úszás stb...

2012. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mér a szobabicaj neked nem edzés? Akkor mi ágyba fetrengés?
2012. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek már mindenkinek megvan a maga gondolata , hogy ki mit gondol edzésnek szerintem is edzés a bicajozás mer az is egyfajta sportág , de ki nem szeretnék veszekedésbe folyamodni :)...
2012. márc. 6. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!