Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. Zerintetek normális 6...

S. Zerintetek normális 6 hónap alatt 31 kilót hízni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes, ezt ne is írjátok. Tény, hogy hatalmas változás volt az életemben, "bánatevő" vagyok, rengeteg édességgel tereltem el a figyelmemet a problémámról. De ma, amikor mérlegre álltam, őszintén megdöbbentem... éreztem én, hogy egyre nagyobb méretű ruhák kellenek, de azt nem gondoltam, hogy ekkora a baj. De ez normális? A hízás ilyen simán megy, 6 hónap alatt 31 kiló? Ezt mind én okoztam a csokievéssel? :(
2012. jan. 18. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy a felelős. Ha meg bevallottan is bánatevő is vagy, mit csodálkozol? Teljesen normális. Nagyon sajnálom, hogy nem figyeltél oda jobban.
2012. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a hízás tényén csodálkozom, hanem a végösszegen, az rengeteg.. még ha 2 év alatt ugrott volna fel, hát azért ENNYIT csak nem zabáltam össze fél év alatt... vagy mégis?
2012. jan. 18. 19:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát hacsak nincs font-ra állítva az a mérleg akkor az annyi :D Beleszarós, mindent összezabálós étrenddel, sok csokival, nulla mozgással simán összejöhet. Megnézetném a helyedben a vércukor értékeimet is.
2012. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bakker... bár végül is, ez jó hír. Akkor legalább egészséges vagyok, csak tunyacsáp-forma. Na jó, a lelki mélyponton már túl vagyok, akkor most hozzálátok visszafogyni.
2012. jan. 18. 19:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Hja, a bunkó mindenemet: köszönöm nektek a válaszokat.
2012. jan. 18. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:
A fogyáshoz sok sikert, de előbb a problémát kell megoldani! :( Remélem sikerül!
2012. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2 év alatt sem normális 31 kilót hízni, de nézőpont kérdése...

31 kilóhoz 31*7500=232500 felesleges kalóriát kellett megenned, a napi kalóriaszükségleten felül (mert azt ugye felhasználod, tehát attól nem hízol).

1 tábla, tegyük fel 10 dkg 1 tábla, csokiban 570 kcal van. Ez azt jelenti, hogy 6 hónap alatt 408 tábla csokit ettél meg. 6 hónap az 180 nap. Ez napi 2,3 tábla csoki.

Megettél ennyit?

Ha igen, így jártál.


Ha nem, akkor fordulj orvoshoz és vizsgáltasd ki magad. Cukorbeteg (még) nem vagy, de még lehetsz, mert az fogyással jár, legalábbis az unokatesóm sokat fogyott pár hét alatt, úgy derült ki, hogy beteg.

Hormonszint, pajzsmirigy mindenképpen kellene.


Egyébként igen, a hízás simán meg, bár a 31 kiló brutális... hogy tehetted ezt magaddal?!, de sajnos lefogyni nem lesz ilyen könnyű, és nem is fog menni 6 hónap alatt, legalábbis egészségkárosodás és logó bőr nélkül nem.

2012. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

20:05

Köszi a bíztatást. Sajnos a probléma nem megszűntethető, de már kilábaltam annyira a szomorúságból, hogy más is érdekeljen, mondjuk a külsőm, az egészségem, meg hogy mások mit gondolnak, ha meglátnak. Ez elég motiváció lesz.


20:11

Őszintén szólva nem tudom, mi mindent ettem össze. Ha rámjött a szomorűság, akkor hamar a konyhában találtam magam. Csoki-keksz az mindig volt otthon, a környezetem meg igyekezett megkönnyíteni nekem mindent, ezért nemcsak nem szóltak, hogy egyre gömbölyűbb vagyok, de mázsaszám hordták nekem a kedvenceimet. Azt tudom, hogy nem lesz ugyanilyen könnyű lefogyni, főleg mert még sosem voltam ennyi kiló. Én is döbbenten állok az eredmény előtt. Az orvoshoz mindenképpen ellátogatok, mert hirtelen azt sem tudom, mit szabad csinálnom, ekkora túlsúllyal, hogy ne rontsam tovább a helyzetet.


Köszönöm nektek is a válaszokat.

2012. jan. 18. 20:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező,mindenképpen azt mondom neked,hogy hajrá, ha már elindultál az úton,biztosan menni fog! Sok sikert és kitartást hozzá,az orvos pedig majd biztosan többet tud mondani,mint mi szkeptikusok!
2012. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre azért ne vegyetek mérget. Sajnos családi tapasztalat (anyukám és apósom is), elhízottak, és az orvos annyit mondott, hogy "kevesebbet kell enni". Ezt még el is tudnám fogadni, ha előtt megkérdezték volna, hogy mit és mennyit esznek. Inkább a leletek miatt kéne dokihoz menni.
2012. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!