Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Szerintetek ez jó eredmény a 90 napos diétával?

12 napja csinálom a diétát. 170 cm vagyok, 77,5 kg-ról lefogytam 75 kg-ra. Mell:- 2cm, Derék: -1,5 cm, Csípő: -2cm, Comb: -1 cm, Kar:-1 cm.

Ez azt jelenti, hogy nem csak a víz jött le rólam, hanem zsírból is fogytam?

köszi a segítséget!!!

Keress kérdéseket hasonló témában: diéta

2013. márc. 3. 12:49  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
én sűrgősen orvost cserélnék, ha szerinte ez egy ideális fogyókúra...

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/11Időpont 2013. márc. 29. 17:18 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
29 hét 4 napos kismama vagyok ma voltam uh-n eredmény:BPD:74 mm FL:56 mm AC:248 mm becsült súly :1400 gramm, kinek mekkora volt ilyenkor a bab? nem kicsi az én bébim?
28-30 napos ciklus mellett a 32. és 34. nap is negatív teszt eredmény. Van vkinek hasonló tapasztalata?
7 hetes 5 napos kismama vagyok. Mai uh-án a crl 14 mm, szívhangja is volt. Ez az eredmény nem túl kicsi?
A 90 napos diéta elkezdése után mikor kezd látszódni az eredmény? Mennyi idő után?
Ki bírta végig csinálni a 13 napos diétát? Eredmény?
2006-ban műtöttek rosszindulatú pajzsmirigyrákkal. Azóta hormontablettát szedek. Felszedtem 12 kg-t egy éve próbálom leadni. Akupunktúra, szűzteakapszula, BIO-CLA, stb. Mindennap...

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!