Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki bírta végig csinálni a 13...

Ki bírta végig csinálni a 13 napos diétát? Eredmény?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:

prognózisok: gyomorfekély -10 kg +20 kg ....



sportolj inkább

2010. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaja... én végigcsináltam. Eredmény 7 kiló mínusz, utána 11 kg plusz! Soha többet!!!!


"Rendes", rendszeres, de könnyű étkezés és kis sport.. nekem ez vált be, 3 éve tartom a súlyom :)

2010. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 hét alatt 3 kg
2010. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak elkezdtem. Ebédre képtelen voltam 1 liter gyümölcslét és még egy bögre joghurtot meginni.

Vacsorára (de bármikor máskor sem) fér belém 25 dkg. marhahús. Gondold át, Te képes leszel-e megenni ennyit!

Amúgy szerintem ez jó fogyókúra, csak hát nem mindenkinek alkalmazható.

2010. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindent betartottam,úgy csináltam végig,és mégis csak 2kg-ot fogytam..:S mondjuk közben tornáztam is,lehet izom is jött fel mellette,nemtudom. :/
2010. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jún. 15. 11:58
 7/7 anonim válasza:

Én megcsináltam, és szerintem az egyik legjobb fogyókúra,(ezt tapasztalatból tudom,mert sokat kipróbáltam:-)). Az egyik ok,mert rövid ideig tart,a másik, hogy kilehet bírni,mert nem koplalsz.

Ami nagyon fontos volt számomra, hogy akkor fogytam két hét alatt 5 kg-ot, és azóta is folyamatosan fogyok,mert teljesen megváltozott az anyagcserém,és ez a jó!!!

Ami nehézség, hogy három nap után ne add fel,mert három napig -legalábbis én-elég rosszul voltam. Fájt a fejem, ingerlékeny voltam, talán ezért jó egy nyugodtabb hétvégén elkezdeni,ha van rá lehetőséged.Nekem 3 gyerek mellett nem sűrűn:-)

Sok sikert a diétához!!!

2010. nov. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!