Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Ki bírta végig csinálni a 13 napos diétát? Eredmény?

2010. jún. 14. 15:24  Privát üzenet  

A válaszok

prognózisok: gyomorfekély -10 kg +20 kg ....

sportolj inkább

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2010. jún. 14. 15:31 Privát üzenet

Jaja... én végigcsináltam. Eredmény 7 kiló mínusz, utána 11 kg plusz! Soha többet!!!!

"Rendes", rendszeres, de könnyű étkezés és kis sport.. nekem ez vált be, 3 éve tartom a súlyom :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2010. jún. 14. 15:31 Privát üzenet
1 hét alatt 3 kg

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2010. jún. 14. 16:05 Privát üzenet

Én csak elkezdtem. Ebédre képtelen voltam 1 liter gyümölcslét és még egy bögre joghurtot meginni.

Vacsorára (de bármikor máskor sem) fér belém 25 dkg. marhahús. Gondold át, Te képes leszel-e megenni ennyit!

Amúgy szerintem ez jó fogyókúra, csak hát nem mindenkinek alkalmazható.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2010. jún. 14. 16:21 Privát üzenet
mindent betartottam,úgy csináltam végig,és mégis csak 2kg-ot fogytam..:S mondjuk közben tornáztam is,lehet izom is jött fel mellette,nemtudom. :/

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2010. jún. 14. 16:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!

# 6/7Időpont 2010. jún. 15. 11:58 Privát üzenet

Én megcsináltam, és szerintem az egyik legjobb fogyókúra,(ezt tapasztalatból tudom,mert sokat kipróbáltam:-)). Az egyik ok,mert rövid ideig tart,a másik, hogy kilehet bírni,mert nem koplalsz.

Ami nagyon fontos volt számomra, hogy akkor fogytam két hét alatt 5 kg-ot, és azóta is folyamatosan fogyok,mert teljesen megváltozott az anyagcserém,és ez a jó!!!

Ami nehézség, hogy három nap után ne add fel,mert három napig -legalábbis én-elég rosszul voltam. Fájt a fejem, ingerlékeny voltam, talán ezért jó egy nyugodtabb hétvégén elkezdeni,ha van rá lehetőséged.Nekem 3 gyerek mellett nem sűrűn:-)

Sok sikert a diétához!!!

# 7/7Időpont 2010. nov. 11. 23:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rubint Réka DVD! 5 kg minusz hetente? Tapasztalat? Valóban hatásos? Heti hányszor szükséges csinálni, és mennyi idő alatt látható az eredmény?
Hol lehet olyan kérdőívet csinálni, amit ha kitöltesz utána megmondja, hogy mi lett az eredmény?
Nem szoktam ilyet csinálni, de most megkérdezem. (UH eredmény! ) Jó ilyenkor az I°ban érett lepény? És a többi kifejezés mit jelent?
Pajzsmirigy izotópos vizsgálat során mit csinálnak? Meddig kell levetkőzni? Mit kell csinálni? Mennyi idő az eredmény?
Szeretnénk csinálni barátnőm párjának naptárt (amin ő van) elég jól fényképezek, ésmár csináltunk ilyet, másik barátnőmmel. Hát az eredmény fergetes lett. és a sikere is. Esetleg...
Mit fog csinálni a Fidesz, hogy oldja fel ezt a helyzetet? Mi lesz az eredmény egy-két éven belül?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!