Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki tart velem? Ma kezdtem ezt...

Ki tart velem? Ma kezdtem ezt a diétát, mert már elegem van a sokféle diétából ami általában sikertelen és tarthatatlan számomra. Csak hús és zöldség bla-bla-bla. Nem megy, nincs pénzem minden nap húsra a zöldségektől meg besokaltam.

Figyelt kérdés
pár éve ettől a diétától két hónap alatt több,mint tiz kilót leadtam.Ennyi volt a célom.Azóta még két gyereket szültem,és most itt vagyok nyolcvan kilósan 158 cm-el 3 gyerekes anyukaként.már csak ebben a diétában bízom,mert számomra tartható.Ki szegődik mellém?
2013. ápr. 21. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Veled tartanék,csak én nem a 90 napossal szeretnék diétázni.
2013. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Te milyen diétára gondoltál?
2013. ápr. 21. 15:26
 3/17 anonim ***** válasza:

Egyikre sem,nincs olyan diéta ami jó lenne nekem,

megpróbálok egészséges ételeket enni,és minden nap legalább egy almát megeszek.

2013. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Így kb. 3-4 kilót fogytam egy hónap alatt,de még van amit leadjak,36 kg.szeretnék lenni.
2013. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
36kg a célod? ezt komolyan mondod ?
2013. ápr. 21. 15:50
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon alacsony vagyok,ez lenne a normális testsúly ahhoz.
2013. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

pedig az egyetlen logikus út a hús zöldség.

3 gyerek mellett meg örülnék,hogy van mit enni legalább 2 naponta 1x,és ki tudnám fizetni a rezsit,tuti nem lennék elhízva.

[link]

2013. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A zöldségtől besokalltál? Na te is nagyon egészséges étkezésre fogod szoktatni a gyerekeidet, ha magad "besokalsz" a hsznos tápláléktól. A húst anyagilag úgy is meg lehet oldani, hogy a piacon veszel 1 kg csontos húst, ami gyakorlatilag a filézett mell csontja. Levesnek megfőzve rengeteg húst nyersze ki belőle,olcsó és jó sok zöldséggel lehet egy egytálétel.

A 90 napos diétáról az előttem beíró egy nagyon jó linket küldött neked. Tényleg ezt akarod követni??! és ehhez még társat is keresel. Gratula!

2013. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

szia

higgy nekem, bármilyen diétába is kezdesz bele, nagyon ritka hogy végig is csinálod és persze hogy tartós-e.

Minden fejben dől el.

te döntöd el mit eszel és hogy mennyit mozogsz!

szerintem 3 gyerek mellett meg van a mozgásod, a többi már étel!

próbálj egészségesebb ételeket enni és persze zsírmenteset!

hidd el ez tuti recept mert nekem is bejött, csak annyi hogy nekem a bicikli a mozgásom és hetente 1 nap van mikor szénhidrátot eszem!

1 hónap alatt -15 kiló

2013. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

a fenéket.

a zsír nem akkor gond,és közel sem olyan káros,mint a sok szénhidrát és a rossz időzítés.

2013. ápr. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!