Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki tart velem? Ma kezdtem ezt...

Ki tart velem? Ma kezdtem ezt a diétát, mert már elegem van a sokféle diétából ami általában sikertelen és tarthatatlan számomra. Csak hús és zöldség bla-bla-bla. Nem megy, nincs pénzem minden nap húsra a zöldségektől meg besokaltam.

Figyelt kérdés
pár éve ettől a diétától két hónap alatt több,mint tiz kilót leadtam.Ennyi volt a célom.Azóta még két gyereket szültem,és most itt vagyok nyolcvan kilósan 158 cm-el 3 gyerekes anyukaként.már csak ebben a diétában bízom,mert számomra tartható.Ki szegődik mellém?
2013. ápr. 21. 12:43
1 2
 11/17 anonim válasza:
szénhidrát= felszívódik és zsír lesz belőle!
2013. ápr. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Zsírmenteset? Akkor mi segít az emésztésben? Nem a zsiradék árt, hanem a sok lisztes, cukros étel.
2013. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én veled tartok.Ma van a 8. napom.

Nekem is sikerült anno leadnom ezzel a diétával kb. 6, 7 kg-ot, már nem emlékszem pontosan, de akkor nem bírtam 2 hónapnál tovább. Viszont mindent szigorúan betartottam, kivéve a víznapot és sokat is mozogtam.

A 4 év alatt szépen visszajöttek a kilók, most megint ott tartok, hogy 62 kg vagyok és szeretnék ismét 54, 55 lenni.

Akkor a 3. héttől indult meg a fogyás, de akkor látványosan. Kíváncsi vagyok, most is így lesz-e. Nem szeretnék megint egyhangúan táplálkozni. Tudsz jó recepteket a keményítő és a szénhidrát napra? Keményítő napon anno és most is főtt vagy héjában sült burgonyát ettem/eszek olíva olajjal vagy egy kis ketchuppal. Szénhidrát napon meg szoktam venni a pékségbe pizzaszeletet, lehetőleg hús menteset, viszont mindegyiken vagy egy kis sajt, ami szerintem nem nagy probléma, vagy készítek spagettit sajt nélkül. A spagetti szósz viszont darált sertéshúsból van. A gyüminapot banánnal tudom átvészelni, de persze mellette eszek kivit meg banánt is. Túlnyomórészt viszont banánt.

Nem tudom ki hogy van ezzel, de nekem kicsit költséges a diéta. De kinek mi a költséges,a jövedelemhez mérten.

Milyen ételt tervezel a következő napokra?


Jó lenne ha tudnánk napi szinten tartani a kapcsolatot és ötleteket adni egymásnak,hogy ne okozzon nagy fejtörést, hogy mit készítsünk a következő napon :)és persze biztatni egymást. Ma tervezem megmérni magam.

Hány kg a célod?

2013. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
En szivesen veled tartok! Epp a napokba akarom elkezdeni!!!:-)
2013. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most kezdtem a diétát, ma van CH napom. Tavaly már én is fogytam ezzel a módszerrel 7 kilót. Most sportolok is mellette, így remélem lemegy a maradék. Két gyerekem van, a kisebb 1 éves múlt. Még 15 kilót szeretnék leadni.

2013. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Hány kiló vagy és mennyit szeretnél elérni? Mikor kezdted a diétát?
2013. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szandra0214 válasza:

Szia!


Én is a 90 napos diétán vagyok, már a 12. napon. Én 80 kg voltam az első napon (168 cm magas vagyok), és 55-60 közé szeretnék lemenni. Terhességem alatt szedtem fel úgy 10kg-t, és előtte 1-2 év alatt rakódott fel a többi felesleg. Szóval 70 kg voltam mikor terhes lettem. Már 8 hós a kislányom, szóval ideje volt neki állni. Most a 12. napon 75 kgt mértem, ami hihetetlen, de gondolom az első 2-3 kg víz volt. Szóval nagyon boldog vagyok, és kitartó. Én úgy csinálom, hogy reggelire mindig gyümölcs (nagyon vegyesen, válzotatosan - minden reggel másfélét). Aztán fehérjenapon tojás, vagy joghurt, kefír, stb. (ebédre és vacsira)Keményítőnapon egész nap párolt zöldséget eszem - ebédre és vacsira is. De ha épp főzelék van itthon, akkor abból eszem ezen a napon. Szénhidrátnapon pedig az ebédem vagy zöldséges tészta, vagy valami nagyon könnyű étel - mint pl krumplipüré és natúr csirkehusi.De ezen a napon nagyon jól esik egy vékonyka szelet kenyér könnyű felvágottal stb. Szóval én nem tartom olyan szigorú menetrend szerint, mint ahogyan azt sok helyen írják - viszont úgy látom hatásos, nem éhezem, és változatosan eszem. A diéta előtt se gyümölcsöt, se zöldséget nem ettem, pedig a párom is eszi, a babám is nap, mint nap. Én valahogy mindig kihagytam és a szénhidrát menüt választottam. Tegnap kaptam egy taposógépet, amin este fél órát lépegetek. Amire én nagyon odafigyelek - korábbi tapasztalatból, fogyókúrákból, hogy 800 kcal fölé ne menjek. Kb. 3 éve úgy fogytam le, hogy nem válogattam meg mit eszem, egész egyszerűen nem mentem 800 kcal fölé. 4 hónap alatt fogytam 10 kgt. Akkor annyi kellett, most még 20 minuszra vágyom. Azt hiszem nem lehetetlen, igaz nagyon kívánom az édességet. Mást nem, nagyon könnyen megy ez a diéta, de világ életemben azért híztam mindig el, mert tonna számra ettem a csokit. Sajnos, szinte már függő vagyok:) Szóval, ha sikerült lefogynom, és ezt nem kötöm a 90 naphoz, hanem addig szeretném csinálni, amíg elérem a célt - szóval a diéta után is meg kell állni a zabálást és nasit.... csak módjával. Tudom, hogy nagyon sok ellenvéleménye van ennek - s, mint minden diétának, de nyilvánvalóan megvan a pozitív visszhangja is. Nos nem tudom, melyik diéta a megfelelő, mert én már tizenévesen kaptam orvostól szó szerinti követendő diétát, sport, stb, és egy dekát se fogytam, csak utálkoztam, mert nagyon nehéz volt. Alapvetően nem értek egyet ebben a diétában azzal, hogy a szénhidrát napon nyomjunk be egy tortát, nem is teszem, az egész diéta alatt próbálok figyelni, hogy cukor NE kerüljön az asztalra, már amennyiben ez megvalósítható. Ezért aztán nem eszem semmi olyat, ami minden diétából ki van tiltva, a joghurtból is próbálom a light verziót választani. Nah ennyi az én sztorim, jó, ha van az embernek sorstársa:) Kitartás nektek, remélem még lesz bejegyzés, szívesen olvasom mások sikereit, véleményeit.

Sz.

2013. máj. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!