Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szoptatás alatt lehet e ezzel...

Szoptatás alatt lehet e ezzel diétázni?

Figyelt kérdés
Még nem kezdtem el csak érdeklödöm!!!!
2009. szept. 27. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Szoptatás alatt tilos diétázni - és utánna is hülyeség, haszna nem lesz.
2009. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt ne diétázz, nem szabad. Törekedj a kevesebb kenyérre, tésztára. Amikor én szoptattam még ez is negatív volt. Ne egyél sok édességet, ha már nem is fogysz, tartani tudod a súlyod. Ne a súlyoddal foglalkozz, hanem a szoptatás örömeire koncentrálj, tudod olyan hamar elmúlik az az idő, ráérsz utána belefogni. Babádnak nem adhatsz jobbat, mint az anyatej. Én ha nem ettem pl. elég tojást, rizst, már kevesebb és hígabb volt a tejem. Nem éri meg az a pár hónap, amivel előbb kezdenéd a diétát.
2009. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Isten ments! A fogyókúra alatt salakanyagok, mérgek távoznak a szervezetből (gyümi és víz nap a legtöbb), és ezek a mérgek bejutnak az anyatejbe is!
2009. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne tedd!egyél nyugodtan mindenbol mindennap...amugy a mozgas nincs megtiltva:)
2009. okt. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!