Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90. nap allat, hogyan tudnék...

Reina77 kérdése:

90. nap allat, hogyan tudnék fogyni 10kg?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 23:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10%

Vagy a gyomor nem tud kinyúlni hiszen eleve egy tágulékony, rugalmas falú szerv (hogy tényeknél is maradjunk).


Illetve az emésztőrendszerünk nem tud felkészülten várni 4-5-6 kis étkezést. Vagy a kis mennyiségű étel eleve nem vált ki kellő ingert a megfelelő emésztéshez.


A napi sok evés modern divat, igazán nincs alapja. Elvont gondolat, hogy koplalásnak éli meg a szervezetünk ha nem eszünk 3-5 óránként. Ez fikció, semmin nem alapul. Ma eleve túl van pörögve az emberek anyagcseréje a sok szénhidrát és gyakori étkezés miatt, mégis zsírosak. Nem az étkezés gyakoriságával van probléma elhízás terén, tehát nem is ezen kell változtatni.

2013. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
1x eszem egy nap de nem eszem magam tele ... max levest eszek olyan zoldség :) semmi mást vagy krém levest !!:) és minden nap 2-órát futok , kardiózzok !:)
2013. máj. 6. 14:48
 13/23 anonim ***** válasza:

Vedd fel az étrendedbe a húsokat is időnként, a krémlevesben még véletlen se legyen liszt vagy tejszín, és futás helyett értelmes erősítést végezz, ha úgyis van 2 órád.

Kiindulásnak bodyrockTV teljesen jó lesz otthonra.

2013. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
okés :) megpróbálom !!:))
2013. máj. 6. 18:32
 15/23 anonim válasza:
Fish Salad Water
2013. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

90 nap alatt simán le lehet fogyni 10 kilót

1 ne vacsorázz későn max este 7 .

2 citromos teát igyál reggelente

3 vizhajtó teákat fogyassz...google segit.

4 kocogj naponta,ha teheted este.

Én meg fogadtam ezeket a tanácsokat és 123-ról 99-100-ra fogytam(190 cm vagyok).

2013. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A fentebbi pontok alapján nem látom miért ne hízna 3-4 kilót 90 nap alatt.


Nem volt szó a cukor, keményítőfogyasztás lecsökkentéséről. Nem volt szó az inzulinszint alacsonyan tartásáról.


Se kalóriákról, mennyiségekről. Futás és 7 után nemevés, meg néhány tea? A vízhajtó gyógynövénynek vajon mi köze a zsírszövetekhez?

2013. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Az én tippem saját tapasztalatokon alapszik!!! Lehet kritizálni,de nekem akkor is működik! Először is csinálhatsz fehérje diétát, de én nem ajánlom,mert nem valami jó a szervezetnek, én fizikailag rosszul voltam tőle. Ezért aztán elhagytam a cukrot, helyette jött a xilit, de abból sem túl sok. Sajt,felvágott, vöröshús kizárva, tej helyett szója vagy zabtej a reggeli tejeskávéba, semmi fehér, vagy barnakenyér, helyettük abonett, vagy ami még jobb Glyx kenyér. Sok zöldség, kevés gyümölcs, max nasizni, vagy reggeli mellé. Továbbá búzalist és társai is felejtős, helyette zabpehely, vagy ha nagyon muszáj durumlist. Ebből készült tésztát is lehet kapni, ami nagyon finom. A fehér husok, mint a csirke és a pulyka heti rendszerességgel szerepeljenek az étlapon, a hal is pont ugyanolyan jó! Sajnos, ha elmegyek bulizni én alkoholt fogyasztok, bármennyi is a cukortartalma, de ez nem ajánlatos! Nem kell keveset enni, csak oda kell figyelni, hogy mit. Tornázni is kell napi 15-20percet. Én úgy, hogy 3hónapig egyáltalán nem tornáztam, és azért elég sokat ettem, persze csak az "előírtakat" fogytam 7kg-t. Ez tornával, és kevesebb étellel simán lehet 10kg is neked! Remélem segítettem :)
2013. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A saját "tapasztalat" mindig hagy kivetnivalókat maga mögött. Utolsó válasz tipikusan ilyen volt, hol értelmes, hol elhamarkodott.
2013. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
megfogadom mindenki tanácsát :) kipróbálom összeset !:)
2013. máj. 12. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!