Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Különösebb étrendváltozás...

Különösebb étrendváltozás nélkül is le tudok fogyni?

Figyelt kérdés

170 centi vagyok 63-65 kiló. Nem szeretnék a kajálásomba belenyúlni igazából nem mondanám hogy rossz az étrendem eszem rendesen gyümölcsöt salátát, szemetet mellőzöm stb. Igazából ami jól esik és igazán nem szoktam sokat enni. Nemrég vettem kondibérletet és le szeretnék adni nyárig egy 6-7 kilót. Sikerülhet így is hogy a kajáláson nem változtatok? Mit kéne tennem hogy menjen le a combomból és a fenekemből?

18/L


2013. márc. 13. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Bár ez így kevés infó, de pl. már azzal sokat javítasz, ha vacsorára husit, zöldséget készítesz, semmi komoly CH.

Helyi fogyás nincs, megy mindenhonnan, max. rádolgozol és formálódik.

2013. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy nincs helyi fogyás csak hogy mit kell csinálnom hogy menjen le a fenekemből (is). Futás jó rá? Vagy formálódásban az nem sokat segít?
2013. márc. 13. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:

A futás az állóképességedet javítaná főként és vastagítja a vádlit.

Délután ne egyél túl sok gyümölcsöt és IGEN vacsorára hús + zöldség ;) vagy ehetsz még sovány túrót fahéjjal vagy amivel szereted (citromlé, stevia édesítő, nyírfacukor ha nagyon nem szereted az édesítőt)

A konditeremben végezz sok aerob edzést és súlyzós edzést. Nyári simán le fog menni az a 6-7 kg :)

Én a taposót szeretem a legjobban, csak úgy olvasztja le a zsírt az emberről. Heti 3-5 alkalommal 30-60 perc taposó és mást szinte nem is kéne csinálnod :D De a súlyzós edzést nagyon ajánlom, mert akkor fogyás után nagyon szép alakod lesz (és nem utolsó az sem, hogy minél több izmod van, annál könnyebben megy a fogyás ;))

Sok sikert! ;)

2013. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Kicsi esély van rá, de van valamennyi.. mert még fiatal vagy.


Mivel az elhízás a kóros táplálkozás egy egyértelmű jele (és nem csak a komoly túlsúly, hanem a lassan felkúszó úszógumik is) így talán mégis el kellene határoznod magad változtatás mellett.. Ne feledd, hogy ma olyan ételeket kiáltanak ki "jónak", mint gabona magok, erjesztett tejtermékek. Ilyenekkel észrevétlen, gyanútlanul mérgezheted és hizlalhatod magad, és nem érted mi a baj ha keveset is eszel, jó ételeket is eszel.. közben a tested azt érzi, mintha állandóan csokitortát nassolnál.

2013. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tibikere3 válasza:
Hat eloszoris a 63-65 kilo nem tul sok a 170 centihez az a kb normalis.De ha mindenkepp fogyni akarsz es nem izmosodni ne konditerembe jarj hanem napi 1km fuss es ha jobban birod emelheted ezt a tavot.Igyal tobb vizet es az etrenden ne valtoztass mivel a futashoz energia kell.Ha dietazni szeretnel csak tessek de akkor nem csak addig kell majd dietazz amig lefogysz mivel mihelyt abahagyod egybol jonnek a + kilok.
2013. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy annyira nem sok kilóra de érzem hogy alkatomhoz képest kicsit nagy a fenekem. Egy kilométer futással a seggem kitörölhetem szerintem én úgy tudom legalább olyan 40 percet kell futni hogy hasson is valamit. Most emellett járok heti 3-szor konditerembe remélem meglesz a hatása... nyárra minden felesleges kis hasat meg lógó combot le akarok dolgozni.
2013. márc. 18. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaja, 40 perc futás.. ami már nem lehet intenzív futás, mert azt 10-20 percnél nem bírod tovább. Lassú futással pedig megint csak kitörölheted.


Jó lesz ez a ledolgozás, én néznélek ahogy szenvedsz :)

2013. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A futás akkor égeti a kalóriát igazán ha váltva van intenzív és lassú. Javíts ki ha tévedek. Nekem legalábbis sokkal több energia kell hogy egy kényelmes ritmusból sprintelni kezdjek, mint hogy random.
2013. márc. 18. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!