Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hány kilót fogyhatok le 2,5...

Kilari88 kérdése:

Hány kilót fogyhatok le 2,5 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát 60 kiló vagy vagy 120? Nagyobb súlyból többet lehet fogyni. De amúgy 8-12 kiló, illetve a mozgásmennyiségtől is függ sőt ha a részletekbe akarunk menni akkor még attól is hogy mennyire vagy izmos. Ha épp katonai kiképzésen veszel részt vagy testépítő vagy akkor megy az gyorsabban is valamivel. Most a zsírvesztésről beszélek, testsúlyt veszteni sokkal gyorsabban is lehet csak nem érdemes.
2013. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvben 1hét/1kg a max. amit egészségkárosítás nélkül le szabad adni. De akkor már necces a lógó bőr, meg egyéb mellékhatások, szóval szerintem inkább csak lassan, de sok sikert;
2013. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 4anis11 válasza:
Én már 2 x csináltam ezt a diétát,és csak egy hónapig "bírtam".De ez is elég volt.Elsö alkalommal 10,második alkalommal 12 kilot fogytam.És még tornázni sem tornáztam hozzá.Bár a kisfiam edzésben tartott :)
2013. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit nagyobb média figyelmet kéne kapjon ez a zsír vesztés vs súlyvesztés téma. 10 kilót meg 12 kilót fogytál... persze csak nem zsírból. Biztos nagyon feszes karcsú voltál utána. A környezetemben is sokan ezt csinálják, fogynak tizen kilókat, fel sem tűnik nekik hogy utána is ugyanúgy néznek ki és vissza is szedik.


10 kg zsír az 90 000 kcal lenne. El ne hidd már hogy annyit leadtál, a töredékét is szép eredmény. Az izmokban raktározott cukornak nem 9, csak 4 kcal grammja, 1gramm cukor 4gramm vizet köt meg tehát 5 grammtól lehet megszabadulni 4 kcal leadásával. És a test sokkal könnyebben hozzáfér mint a zsírhoz aminek az oxidálásához oxigén kell, tehát folyamatosan csak és csak kis mennyiségben égetjük. Egy átlagos méretű test kb 2-2,5 kg glikogént tárol amihez jár vagy 8 liter víz. Az ilyen koplalásos diéták csak ennek a gyors és könnyen hozzáférhető raktárnak a felélésére jók ,a zsír ugyanis vész tartalék. Arról nem is beszélek hogy ez mennyire egészségtelen.

A heti 1kg leadása az már tényleg ilyen felső határ, ha rengeteget mozgunk és tényleg formálódunk és zsírt vesztünk. Csak az anyukáknak sok energiájukat elveszi a gyerek és minden más másodlagossá válik, inkább megveszik a káposztaleves kapszulát minthogy tisztán kajáljanak mert átállni nehéz. És inkább panaszkodnak vagy megcsinálják az önpusztító baromságokat újra és újra. Az étvágy csökkentés meg az 1000 kcal alatti diéták meg a fehérje mentes napok mindenek a teteje.

2013. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 4anis11 válasza:
Hát ez igaz,nem maradt feszes has,de nem arra ment ki.A szülés utánni felesleget akartam leadni.De ha feszes alakot akarsz,akkor ajánlom figyelmedbe az "INSANITY" edzésformát.A you tube-on találni elég sok videot róla.De "nem piskóta" tornázás :)
2013. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!