Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 nap alatt letudnék fogyni...

90 nap alatt letudnék fogyni 15 kg-ot?

Figyelt kérdés

168 cm magas vagyok,74 kg,és 12 éves.

Csúfolnak,és szeptemberben úgy szeretnék vissza menni a suliba,hogy jól érezzem magam a bőrömben. Mit hogyan csináljak,ételre,és sportra gondolok.Köszönök előre mindent,és várom a válaszaitokat!



2013. jún. 15. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem, de normális táplálkozással szépen fogyni fogsz és egészséges leszel. 90 nap alatt is eredményeket fogsz elérni, hosszabb idő alatt pedig még több eredményt.


A 90 napos fogyókúra nem számít normális táplálkozásnak.

2013. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 15. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyél sok húst, tojást, halat, és zöldséget. Tulajdonképpen ez kell a fogyáshoz.


Az a lényeg, hogy a fehér lisztet(kenyér, tészta, péksüti, stb) és a cukros dolgokat felejtsd el. A 90 napos diéta arról szól, hogy teletömöd magad minden szeméttel. Ez nagyon rossz.

2013. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
az a legjobb megoldás ait én is használtam hogy van egy olyan oldal hogy kaloriaguru és felmész rá hogy miben mennyi szénhidrát van, ez az első lépés. Aztán ugye azt írtad hogy 74kg vagy akkor a testsúlyodnak megfelelően napi 1g szénhidrátot egyél csak. Ez 74g szénhidrátot jelent. Szerintem az összes közül ez a legjobb. ne egyél túl sok gyümölcsöt mert nagyon sok cukor van bennük csak narancsot, citromot vagy a legjobb a grapefruit mert az még az emésztést is segíti. fogadd meg a tanácsom mert saját tapasztalatból tudom hogy milyen ha csúfolnak és lefogynál. tudom ajánlani ezt a diétát mert engem nem hogy csúfonal ma már de dícsérnek. Sok sikert. !!! :)
2013. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm,megfogadom!:))
2013. jún. 19. 04:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, 00:05 jól csinálta. Ha megnézed, pont a 90 napos diéta ellentétét csinálta :D
2013. jún. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szia, nekem is voltak ilyen gondjaim 16 éves vagyok 188 kiló voltam most 175 de én 185 cm magas vagyok. Hülyeség a kalória számlálás, mert ha kenyeret eszel akkor sokkal rosszabb, mint ha sok kalória menyiségben húst, mert a kenyér szénhirdrát, ami nagyon hízlal, a hús pedig fehérje ami az izmokba épül be. Járj futni: reggelire egyél 1 szelet kenyeret vaj nélkül sonkával.ebéd csirkemell zöldségekkel. vacsora gyümölcs és hús. ha jársz mellette futni akkor hidd el hogy menni fog, mert nekem is ment. ez a saját tapasztalatom nem internetes baromságok! Ja és sok vizet igyál 2-3 litert segítenifog!
2013. jún. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

175 kilóval ha futsz meg fog halni a térded.

Vannak kíméletes erősítő edzések, illetve az úszás hasonló intenzitással végezhető mint a futás, de egyébként sokkal jobban átmozgatja az egész testet.


Just sayin'

2013. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
próbáld ki: www.kaloriabazis.hu hajrá
2013. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Verbőczi Dávid válasza:
Egyébként jársz valami sportra ? Mert ha nem h a mozgásod jobb legyen szeptemberbe akár be is iratkozhatsz pl.: karatéra . Nekem például a mozgásba az segített ( 11 é / f 64 kg ) így majd a fogyásnál könnyebben tudod végezni a sportokat !
2013. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!