Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek letudnek igy...

Szerintetek letudnek igy fogyni? KEP!

Figyelt kérdés

Kiphotoshopoltam a jelenlegi alakomat olyanra ahogy szeretnek kinezni. Most nagyon eltokelt vagyok. Mar fogytam 3kg-ot. Tudom nem sok de kezdetnek nem rossz. Szerintetek nezhetek igy ki valaha. Vagy ugy gondoljatok ez eros tulzas? Most vagyok 75kg. (172 cm)

Koszi a valaszokat elore is.



jelenlegi alak:

[link]


es ahogy szeretnek kinezni:

[link]


2013. jan. 20. 01:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

testzsírból leadsz 10%ot és olyasmi leszel.

de hangsúlyozom,nem súlyból!testzsírból.

2 hetente mérd.


amúgy meg a régivel sem lenne gond,ha a vállaidra tennél egy kis izmot.

azt nincs kedved megszerkeszteni?:).

kicsit szélesítsd meg a vállát a jelenlegi alaknak.

2013. jan. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem igazan jon at a kepen keresztul de elegge ,,vallas`` vagyok. :) Nagyon nem is szeretem. Szoval inkabb ugy hagyom ahogy van, de azert koszonom a tanacsod.

Az a gond,hogy az utobbi 1-2 evben nagyon elhagytam magam. 60kg volt a maximum amit mertem mindig. De most nagyon meghiztam :( A legnagyobb gondom,hogy kiszelesedtem es nagyon butan all. :( (kepen is lehet latni)

Megint 60kg szeretnek lenni vagy meg kevesebb. Kep amit belinkeltem az kb 55 kgos sulynak felel meg az lenne a tokeletes nekem!

2013. jan. 20. 01:46
 3/17 anonim ***** válasza:
lehet csalóka valóban,mert a kamera köldök magasságban van,ha jól látom és akkor torzulhat a derék csípő arány.
2013. jan. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
elég amorf ahogy ki akarsz nézni:D
2013. jan. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Először is azokat a fekete foltokat tűntesd el, nem állnak jól:)))

Ha megengeded, elmondom a véleményem; Szerintem így is nagyon jó alakod van^^

2013. jan. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a kép csalóka, de én nem látok rajtad szinte semmi felesleget. Max a combodat formálhatod egy icipicit, de ezen kívül semmi probléma. Kilókra meg nem szabad adni, mert hiába vagy 75kg egyáltalán nem látszik, hogy sok lenne, de ez csak az én véleményem. :)
2013. jan. 20. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 poiu ***** válasza:
Ahogy kinézel: nőies. Ahogy ki szeretnél nézni: kamaszos. Szerintem ne fogyózz, hanem sportolj valamit, mozogj.
2013. jan. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de borzalmasan szeretnél kinézni. Most viszont jól nézel ki. Inkább izmosíts magadon, ha mindenáron akarsz csinálni valamit, de szerintem most tökéletes vagy.


Ne butáskodj, hogy ezt elrontod.

2013. jan. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
47%
Akinek ilyen szép dereka van az nem lehet 75 kg!
2013. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynod.
2013. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!