Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni 10-15...

Le szeretnék fogyni 10-15 kilót,6 hónap alatt. Igazából nem tudom, hogyan fogjak hozzá és milyen módszert válasszak. Edzeni nincs sok idom, de 15-30 percet tudnék rá szakítani. Valaki ajánlani valamilyen jó módszert, amivel konnyen letudnék fogyni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 20:45
 1/4 A kérdező kommentje:
tapasztalatból
2012. okt. 6. 20:54
 2/4 anonim ***** válasza:

a testedzsés nagyon fontos. szerintem ne fogyózz, ekkora súlyveszteséggel főleg ne.

inkább válts életmódot. az lassú, de tartós. és neked is sokkal jobb lesz tőle.

2012. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy hónap alatt is sok lenne ennyi fogyni, nem hogy 6 nap alatt. Nehogy megpróbáld, mert könnyen belebetegedhetsz.
2012. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Domci válasza:

szia!


nekem mar ketszer is sikerult nagyobb tomeget fogynom. 2 eve 20-22 kilot fogytam le, 58 kilo lettem (172 centi). akkor eleinte edzettem minden nap majd attertem a "semmit sem eszek" dologra es ennek az lett az eredmenye, hogy minden izmom eltunt, szoval ezt nagyon nem ajanlom. hozzateszem vegetarianus is vagyok mellette, szoval nalam a feherje potlas kicsit macerasabb. most olyan 12 kilot fogytam lenyegeben 3 honap alatt, es ez kizarolag zsir veszteseg, sot sokkal izmosabb vagyok illetve jobb az allokepessegem. nalam a futas jott be (gyulolok futni :)) minden embernel van valami. en pl barmennyit tekerhetek nem fogyok tole. szoval edzes ha nem izombol szeretnel fogyni 10-15 kilot hanem tenylegesen zsirbol! nem mellesleg az izomzatod az ami megadja a tested vazat kvazi.

2012. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!