Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt lehetne ilyen...

4 hónap alatt lehetne ilyen alakom? Letudnék fogyni?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=xKLnf3_e4oQ Nem vagyok kövér. Csak felszedtem pár kilót. 4 hónap alatt összetudnék magamnak hozni egy ilyen alakot? (Kb. ilyesmi alakom van) Semmi édesség, délben eszek csak szénhidrátot, 3 után csak fehérjét, persze ezekből is szoldian, este 6 után már csak gyümölcsöt, ha éhes vagyok. Minden nap 30-40 percet tornázok! Várom a válaszaitokat!

2013. jan. 19. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
3 után csak fehérjét, 6 után csak gyümölcsöt? A gyümölcs az cukor, nem kéne este bezabálni cukorból.
2013. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem... És ha ezt hanyagolom, akkor sikerülne?
2013. jan. 19. 23:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szálkásító étrendet valami sporttal/testépítéssel foglalkozó oldalon, az alkalmas zsírvesztésre. Végezz mellette aerob+súlyzós edzéseket. 4 hónap alatt 8-12 kiló zsírt le lehetne adni vele, ha úgy és annyit eszel, ahogy meg van mondva.
2013. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Valami lemaradt.. a kép arról, hogyan nézel ki most te.


A másik egy kérdés. Ha ilyen nagyon szép alakváltoztatásra készülsz, minek eszel ebédre szénhidrátot? Oké, az az olcsó. Na de olcsó kaján sajnos inkább felszed az ember pár kilót, meg le is ad néhányat de izomból. Oda kell figyelni mit is eszünk meg.. egy kis szénhidrát ebédre, kis joghurtka vacsira és csodálkozunk hogy nem megy le a hurka hasról.


Ha ügyes vagy menni fog, gyanús hogy fiatal vagy, így pláne. De meg kell tanulni normálisan enni, mert 30-40 évesen már nem lesz elég egy kis odafigyeléssel visszatérni a régi formába, sőt nagyon sok fiatalnak már nem könnyű. Ami érthető, mert rémes ahogy esznek.

2013. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

berkes eszter személyi edző szokott ilyen alakot faragni a hozzá járóknak.

ha tényleg komolyan szeretnéd,akkor vedd fel vele a kapcsolatot.

http://www.youtube.com/watch?v=ygWAZ-L0Rrs

2013. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 poiu ***** válasza:

1) nem lehetsz éhes. (zöldség + hús)

2) semmi széhidrát - ch kell, de nem gyors,hanem lassú)

+ gyümolcs este 6 után majdnem reggelig.

2013. jan. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok tanácsot! Én Rubint Rékára gondoltam az edzésnél, az is jó lenne?
2013. jan. 20. 14:36
 8/10 anonim ***** válasza:
nem.
2013. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. jan. 21. 20:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert ha már az ember időt fordít edzésre otthon, akkor hatékonyabb edzéseket végez, értelemszerűen.


Nem tudom Ember mire gondolt, én saját súlyos erősítést (teljes testre vagy akár felosztva) illetve ha már fitness videó, akkor bodyrockTV-t ajánlom.


Ha pedig az ember próbál még adni magára, talán nem tanult edzéselméletet (ezért használ tornavideót) akkor el lehet menni gyógytornázni-erősíteni Callanetics, Pilates, Jóga edzésekre, és emellett otthon edzeni. Amint kitanultuk a gyógytornás gyakorlatokat, otthon ezek is beépíthetők az erősítésbe.

2013. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!