Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit tegyek? Segitenétek?

Mit tegyek? Segitenétek?

Figyelt kérdés
Már régota sulyproblémákkal kuzdom,egyszer sikerult szépen lefogynom,utána intenziven sportoltam sokáig.Azután leálltam,ellustultam,amit igy utolag nagyon sajnálok.Felment a koleszterinszintem,és augusztus 15-én kontrollra kell mennem,csak az a helyzet,hogy egyszeruen nem tudok nekiállni az ugynevezett életmodváltásnak.Rátaláltam a 90napos fogyokurának,csak nem tudom megbizzak-e benne.Kérlek segitsetek nekem...16-lány,167cm 72kg
2013. júl. 6. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne fogyòzz! Ilyenekben ne bízz! Kezd lassan! Az édességet cseréld le almàra, vagy bàrmi zöldségre/gyümölcsre. Legközelebbi vàsàrlàsnàl fehérlisztes cuccokat helyettesítsd pl barnakenyérrel, ha mégsem akarsz lemondani az ízéről. Az ízesített holmik helyett natúrt vegyél. Nem fogyókúra, hanem egy akàr egész életeden keresztül követhető éltemód. Ha most lusta vagy, kezdd azzal, hogy nem kocsival meg tömegközlekedéssel mész, hanem gyalog vagy biciklivel. Utàna màr folytathatod komolyabban a sprtot. Hajrà :)
2013. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Igen, az előző a tuti.
2013. júl. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Skót Paraszt válasza:

NE FOGYOZZ!

Az úszást javaslom, nem terheli meg az izületeidet.

Vagy a bringa is jó, futni csak nagyon rövid távokkal kezdj el, de ha bemész egy sportboltba, nem az intersportba hanem valami kicsibe ott segítenek neked. Írd fel egy héten keresztül minden este hogy mit eszel egész nap. Majd karikázd be hogy szerinted mi volt felesleges: Pl joghurtok, csokik kekszek, udítők. Vegyél egy kulacsot. Azzal nagyon sokat lehet fogyni. Ha napi 1,5 liter vizet megiszol alapbol gyorsul az anyagcseréd.


Vagy.


Állj rá a szintetikus cuccokra.

2013. júl. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Főzz magadnak. A készen kapható kaják tele vannak cukrokkal.
2013. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!